Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok a saját neveteket...

Ti adnátok a saját neveteket a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Mármint ha szereted a sajátod! :)
2013. jan. 31. 21:51
1 2 3
 1/23 Jégtánc ***** válasza:
Én adtam.Második névnek.
2013. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem adnám, ha szeretném se, de nem is túlzottan szeretem. Bár, ha jobban belegondolok az Adrianna név nagyon tetszik. (Én Adrienn vagyok, ezt nem szeretem.)
2013. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Barbara vagyok, nem adnám, habár nincs vele bajom.
2013. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Elvagyok a nevemmel, lehetne rosszabb is, de jobb is.

Meg sem fordult a fejemben, hogy a nevemet kapja a lányom.

2013. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 31. 22:00
 6/23 xStefix ***** válasza:
100%

Neeem. Én nem szeretem ezt a hagyományt.

Engem úgy hívnak, mint anyumat, és sokáig kevertek is minket, mert nem a teljes férjezett nevét használta, hanem csak a vezetéket+a keresztnevét, ami ugye ugyanaz, mint az enyém volt... és a hangunk is hasonló. Volt pár félreértés.

És 2. névnek se adnám, mert annak se vagyok híve.

2013. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nevemet, de nem adtam a kislányomnak. A férjem nevét imádom, régebben még a kamaszkori gyerektervezgetésnél benne is volt a top3 fiúnévbe, de így nem adtuk azt sem a kisfiunknak.

Nekem sem tetszik ez a szokás, bár nem tudom miért.

2013. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem, elsősorban azért, mert hülyén hangzana a családnévvel, másodsorban pedig mert kicsit kiszúrás jellege lenne szerintem, mivel Piroska vagyok.

Különben számomra semleges a nevem, kiskoromban eléggé utáltam, mostanra megszoktam. Kamaszkorom óra mindenki Pirosnak hív, ezt jobban szeretem mint a Piroskát.

2013. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Barbara vagyok,anyukám is az és a lányomnak is azt adtam de nem azt akartam de a párom ragaszkodott hozzá.nincs vele bajom és nem is tul gyakori.
2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak érdekel valaki adta e még így ! Az anyukámat,engem és a kislányomat is ugyanúgy hívják de szerencsére mostanában ritka és se magammal sem anyuval egykorúaknál sem sokat ismerek!
2013. jan. 31. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!