Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5. fogtól lázas lehet a fiam?

Az 5. fogtól lázas lehet a fiam?

Figyelt kérdés
Most mértem a fülében 38.1et. Adok neki egy fél lázcsillapító kupot. De mitől lehet? Pár hete már nagyon fehér az ínye, az 5. és a 6. foga jön. De az első négynél semmi baja nem volt. Ma reggel óta kicsit nyűgösebb, de csak most fedeztem fel hogy meleg. Nem baj hogy megy a klíma a szobánkban, ugye? Vagy kikapcsoljam? 11 hós kisfiú
2013. aug. 2. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém lázas volt... Minden alkalommal beszélek az orvossal, ő mindíg azt mondja hogy figyelgessem 1-2 napig, ha rosszabbodik a helyzet, vagy más tünetek is fellépnek akkor vigyem el hozzá. Ha elmúlik 1-2 nap alatt (és ennél magasabb már elvileg nem lehet a láz fogzáskor) akkor a fog volt. A klímához nem tudok hozzászólni, nekünk nincs :)
2013. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en lanyom minden egyes fogaval megszenved, persze mindig kiseri laz:(
2013. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem beszélek az orvosunkkal. Most adtam be neki a kúpot. Nyűgösségen kívül más tünet nincs. Csak a klimával nem tudom mit csináljak. :( Nem bírnánk ki, ha kikapcsoljuk. Most 30 fokra állítottam. Remélem nem teszek vele rosszat. Nekünk is csak pár hete van.
2013. aug. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!