Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen vadállat a 7 hós...

Miért ilyen vadállat a 7 hós lányom?

Figyelt kérdés
Állandóan csip,harap,karmol,tép.Hiába mondom hogy nem szabad nem segít.Igazából semmi se segít...Mit tehetnék?Próbálom állandóan szeretgetni,de ő csak ezeket csinálja cserébe.
2009. okt. 25. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hisztis,mert eddig mindent ráhagytál.Ha csíp,harap stb .akkor szólj rá,esetleg üss egy kicsit a kezére, hagyd ott,de ne szeretgesd!Ha szeretgeted,akkor honnan tudja,hogy csípni nem szabad vagy jutalom jár érte!
2009. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Persze, ha meg rá is üt a kezére, még azt is le fogja utánozni a baba! Nem szabad ütni, mert azt hiszi, hogy ez normális viselkedés!

Rá kell szólni erőteljesebben, és le kell rakni a földre egymagában. Ha hisztizik, csíp, stb nem szabad foglalkozni vele. Viszont ha aranyos, mosolyog, akkor nagyon nagyon meg kell szeretgetni.

2009. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ne üss, mert leutánnozza, és hónapokig ütni vágni fog. Az enyém most 15 hónapos korára fogta fel, hogy mi az a szeretgetni. Általában az vált be, hogy ha csípet, akkor leraktam később otthagytam, aztán szánta bánta. De ez egy nagyon hosszú folyamat. De mindig látsz változást:)
2009. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Ütni én sem ütném meg.Viszont ha megcsip én visszaadnám.Persze nem erősen de érezze hogy ez neked fáj.És ugy mondanám hogy ezt nem szabad.Ha hisztis ne foglalkozz vele hagyd,majd ha már nem lesz közönsége akkor befejezi.Viszont szeretgesd,simogasd,és fogd meg a kezét és simitsd végig vele az arcod.Sok türelem de el fog múlni ez az időszak,de az hogy szeretgessen téged az még odébb van.A lányom 14hónapos kb 1évesen ölelt meg először.

Kitartás!

2009. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én valami hasonlóképp vagyok szintén 7 hónaposommal.

Nekem állandóan a virágot tépné, de nem hagyom, ellököm /kompban/ onnan, rászólok hogy nem szabad mert fáj a virágnak és megböki a kezedet. De nem sok haszna van. Szerintem meg még kicsik ahhoz, hogy értsék. Szeretgetni ilyenkor tényleg nem szabad, mert akkor nem fogja megérteni hogy ezt tényleg nem szabad, nem tud majd különbséget tenni.

2009. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én határozottan rászólok, kicsit megemelem a hangom, és ennyi. Ezt napjában százszor is megteszem. Nem ütném én sem, és egyáltalán nem hagynám azt sem, hogy akár játékból is visszaüssön, agy csípjen.
2009. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak különbséget tenni még.Az enyém most lesz egy éves, és most kezdi érteni, hogy mi a különbség az ütés a simogatás a kapaszkodás, karmolás között.De jól írta egyikünk, ez egy hosszú folyamat.Aki pedig bármilyen módon bántja a gyerekét, az egy dög.
2009. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
enyém is hét hós, szintén ilyen vadóc, de ez nem hiszti hanem csak tesztelget mindent. Náunk a konektorral vannak gondolk, hoába mondom 100szor hogy nem szabad, de csinálja, biztos hogy nem érti és kész
2009. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. A lepontozónak: Üsd ha akarod, de nekem is annó azt tanácsolták, hogy csapjak a kezére mikor 10 hónapos volt, hát meg is lett az eredménye, 4 hónapon keresztül szinte terrorba tartott, ütött vágott, rúgott, főleg ez így terhesen nagyonn jó volt.Mire most már kezdni megérteni, hogy nem szabad és soha nem ütünk rá, csak szimogatjuk, ha rosszat tesz először elmagyarázzuk, hogy miért is nem szabad, aztán ha nem érti otthagyjuk vagy levegőnek nézzük, akkor kapcsol, hogy hoppá. De ezt egy 7 hónapos nem így éli ám meg, kedves első hozzá szóló. Lehet, hogy a te gyereked nem üt még vissza, ami késik nem múlik. Erőszak csak erőszakot válthat ki, vagy megfélemlítést jobb esetben rád nézve, rá nézve a lelke nem gyengén sérül!!!16 hónapos kisfiú anyukája
2009. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj kedves édesanya, de hogy tudod azt írni a kislányodról, hogy vadállat?! Vadállat inkább az, aki részegen hazatántorog, berúgja az ajtót, led*glik a kanapéra, és elkezd cigizni. Na az, vadállat. De egy hét hónapos kislány?! Azért mert csíp harap és karmol? Szeretgesd továbbra is, babusgasd, mondd neki, hogy ez anyának fáj, ne csináld. Ja, és még véletlenül se nevezd vadállatnak két puszi között.
2009. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!