Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres szülők, vagy akinek a...

Ikres szülők, vagy akinek a környezetében ikerpár van. Mi az ami problémát jelent a mindennapokban? Vannak megválaszolatlan kérdéseid? Ha igen, mik azok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a problémák,mint egy gyereknél csak itt duplán:)
2013. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen az jelentett problémát, hogy koraszülöttek voltak, ezért több egészségügyi gondunk is volt, sokat kellett kontrollokra járni, meg gyógytornászt járt hozzájuk, stb.


Aztán az volt problémás, hogy kis súlyuk miatt sokszor keveset tudtak enni, napi 8x etettem spec. tápszerrel, ez napi 16 etetést jelent, így hát nem aludtam soha semmit.


Utána az a művészet, hogy a két gyereket egyszerre tudja az ember elaltatni mind nappal, mind éjszaka... mert ha felváltva alszanak, akkor az anyuka semmit sem tud mellettük csinálni, főleg ha apuka késő estig dolgozik, mint nálunk is.


Jelenleg a dackorszakban vagyunk, sokat hergelik egymást, meg megy a rivalizálás, sokszor nehéz igazságos döntést hozni.


Megválaszolatlan kérdés épp nem jut eszembe, túl fáradt vagyok hozzá! :D

2013. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek az ikreid? Az enyémek 2,5 évesek lányok. Ők nagyon hasonlítanak egymásra, még a nagyszülők is nehezen tudják megkülönböztetni őket. Mostanában harcolnak a ruhák színén. Nálunk már kiskorúk óta úgy volt, hogy az egyiken legyen valami kivizöld a másikon pedig citromsárga. Viszont most, hogy egyre csajosabbak megy a harc mindenért ami rózsaszín és persze úgy, hogy amásikon még véletlenül se legyen.
2013. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!