Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 16 hos...

Hogyan szoktassam le a 16 hos fiamat, az éjszakai tápszerröl?

Figyelt kérdés
Éjszaka olyan éjfél körül mindig felnyöszörög,adok neki teát,na azzal vissza alszik egy kicsit,majd megint nyöszörög,ekkor megetetem 180ml tápszerrel,majd lszik tovább. Baj ha etetem éjszaka is,mert hallottam hogy éjszaka hagyni kell a kis gyomrát pihenni,de másképp nem alszik vissza.
2010. ápr. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom 21 hónapos és még mindíg eszik éjjel 1x. Már mindent bevetettem a leszoktatáshoz de nem vált be semmi.

Azt tapasztaltam és az orvosunk is azt mondta hogy ha megeszi az egészet amit adtam neki akkor nem megszokásból eszik hanem mert éhes.

Tejet már adsz neki?

2010. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tejet nem fogadja el,most a junior gyerekitalt akarom kiprobálni,tegnap vettük.
2010. ápr. 23. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

azt is kipróbáltam hogy hiába szólt nem keltem fel és megunta...vissza aludt. 2 hétig működött.

Talán próbáld ki te is..Nem könnyű.

2010. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Napközben eleget eszik?

Vacsira mit kap?

Nem lehet, hogy az a baj, hogy napközben nem eszik eleget?

Nálunk az oldotta meg az éjszakai evést, amikor kapott főzelékfélét vacsorára, azóta nem eszik éjjel.

8 hónapos volt akkor, és azóta már csak cumit keresni ébred...

Na, arról nem tudom, hogy lehetne leszoktatni...

14 hónapos

2010. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!