Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti leszoktatnátok a babátokat...

Ti leszoktatnátok a babátokat az éjszakai evésről, ha már t"terhes" lenne nektek? Egyáltalán hogyan lehet?

Figyelt kérdés

8 hónapos kislányom még egyetlen éjszakát sem aludt át,még mindig 3 óránként eszik éjjel.Tudom,hogy az anyaság ezzel jár,fogzás,mozgásfejlődés stb.bezavar, de éjszak már szépen beálltunk az ötszöri étkezésre,többet is kibír mint éjszaka,szóval akár aludhatna is végig:)

Nekem nem lenne vele gondom,csak hát nehezen bírom,mikor felébred,alig bírok odavánszorogni az ágyhoz,annyira fáj a lábam,ráadásul majd' elalszom szoptatás közben,félek,hogy ez megtörténik és nem lenne biztonságban a kincsem.Ennek ellenére miután végez,alig bírok visszaaludni,szóval iszonyú fáradt vagyok nap közben.Valami ötlet esetleg?


2013. júl. 20. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval nappal álltunk be az ötszöri étkezésre:)
2013. júl. 20. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:
vacsorára kapjon valami laktatóbb ennivalót, esetleg főzeléket vagy tejpépet
2013. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez. Szinten 8 honapos lesz. En 1 eves kora korul kezdem majd levalasztani. Addig mar kibierom. Egyebkent sztem mindenkinek terhes az ejszakai felkeles...
2013. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy 8 hónaposnak nagyon kevés az 5x-i étkezés. illetve a tiednek biztos, hisz kel éjszaka.

enyém 8 hónaposan 8x evett. reggel szopizott, majd mind a két nappali és az éjszakai alvás előtt is.

ezen kívül 10 óraira kapott gyümit, ebédre és vacsorára főzeléket husival, uzsonnára meg tejterméket.

10 hónapos korától csak 1x aludt nappal, viszont akkor bejött a reggeli szopi utáni reggeli, szóval elég sokáig maradt aztán az 5 szilárd+ 3 szopi.

enyém átaludta az éjszakát ennyi idősen

2013. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: mindkét gyerekemet megpróbáltam 8 hónapos kora táján leszoktatn az éjjeli evésről, de nem ment, nem erőltettem. 1 éves korukban viszont már sokkal könnyebb volt.

Ismerős ez a szörnyű fárdtság, ha már nagyon nem bírod, nyugodtan próbáld meg leszoktatni, elképzelhető, hogy sikerrel jársz.

2013. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran keltem etetni, csak nálunk tápszeres volt, amit frissen készítettem éjjel, tehát még fárasztóbb volt. 1 éves kor körül magától elmaradtak az éjszakai evések. Este próbálj laktatóbb vacsit adni.
2013. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!