Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha babámnak zöld...

Az normális, ha babámnak zöld (iszaphoz hasonló) színű és krémes állagú a kakija? Szaga nem változott.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mit eszik, mennyi idős. De ha anyatejes, akkor ez is normális. Főleg, ha nincs semmi panasza, nem sírdogál, nem lázas. Az anyatejes babák széklete a zöldtől kezdve a világos sárgáig nagyon változatos színű és állagú lehet. Ha a szaga is, állaga is megváltozna, érdemes lenne orvosnak megmutatni, de így nincs baj.
2009. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi! 4 hónapos és tápszeres. Már egy pár hete is volt zöldes kaki, akkor megpróbáltam orvos javaslatára a gyümölcsöket kóstoltatn, de nagyon nem jött be neki,e zért el is döntöttem jó ideig még nem próbálkozom. Akkor is zöld lett, de gondoltam az őszibaracktól, almától. Azóta újra sárga lett, mint előtte, de most nem kóstoltattam semmit, csak tápszert váltottunk (milupáról bebára) és újra zöld. A színe még nem is zavarna annyira, hanem hogy olyan krémes és ragadósnak tűnik (bocsi, de nem tudom másképp leírni, szóval alig bírom a kis popsijáról is letörölni,mert oda is ráragad.) És a bebát tegnap óta kezdtük, a kaki viszont már tegnapelőtt ilyen volt. Ezért sem értem.
2009. okt. 25. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom szintén tápszeres, mindig is ilyen kakija volt. Már esszük a gyümölcsöket, így előfordul már szín is, de az alapvető a zöld. Szerintem semmi baj.

Egyébként a Beba tápszerre rá van írva, hogy a kaki zöld lesz tőle.

Nekem a védőnő mindig azt mondta, túleszi magát a gyerek, ezért zöld.

2009. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!