Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor csináltatok először...

Mikor csináltatok először esti programot a párotokkal a baba nélkül?

Figyelt kérdés
Lelkiismereti kérdést csinálok abból, hogy elmenjünk-e kicsit kettesben hétvégén este. Anyukámmal együtt lakunk, ő vigyázna a babára(tápszeres), viszont azt sem szeretném, ha a férjemmel elmúlna a szerelem és csak a baba tartana össze. Szóval egy kis romantika, esetleg tánc. Mi a véleményetek?
2009. okt. 25. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mi pont tegnap este voltunk először! 4 hónapos lesz a jövő héten és anyatejes. De csak moziban voltunk. Olyan estét még nem tudnék csinálni, ahol iszunk is, mivel Én szoptatok.

Ha tápszeres is lenne 3-4 óra hosszánál tovább nem bírnám ki nélküle:-)

Már a film közepén azon gondolkodtam, hogy vajon mit csinál a drágám:-)

2009. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is kb 4 hónapos volt, amikor először leadtuk a nagyinak és elmentünk vacsorázni. Hagytam ott lefejt tejet, biztos ami biztos, de semmi gond nem volt vele.
2009. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
annyit még, hogy nyugodtan menjetek el, mert te is sokkal jobban fogod magad érezni és a férjed is. Tapasztalat. :)
2009. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan menjetek!
2009. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 2.5 hónapos korában mentünk el először (és eddig utoljára) baba nélkül, szórakozni, egy koncertre. Jó volt, de azóta úgy elrohant az idő, hogy még nem szerveztünk hasonlót, de jó lenne. Szerintem fontos, hogy egymással is törődjetek, menjetek csak nyugodtan :)

Egy 6.5 hónapos kisfiú anyukája

2009. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem minden este :o)

8 hónapos a lányom, még egyszer sem voltunk nélküle sehol, nem nagyon van aki vigyázzon rá, és nem is nagyon hagynám itt. Itthon viszont mindíg van program esténként ha Ő már alszik. Társasjáték, kártya, kockázás(magnum erotic) és a folytatás... nekünk így megfelel, jól érezzük magunkat és el sem kell menni itthonról. Napközben horgászat, foci ahová együtt megyünk, lányom is szereti mind a kettőt és legalább friss levegőn van.

2009. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még nem voltunk sehol kettesben, mióta megszületett. Nem is tudnánk kire bízni, és nem is lehetne, meet még szopik, és este ha elalszik, van hogy 1 óra múlva megébred, és akkor csak a cici nyugtatja meg. Majd megyünk később, ha ez az időszak lecsengett.
2009. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!