Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányom már...

14 hónapos kislányom már kb.1,5 hete nem akarja meginni az esti tápszerét. Reggel elfogadja. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalanok vagyunk, hogy mi miatt nem kell neki u.az a tápszer, amit reggel ébredéskor megiszik. Gondoltunk már mindenre: foga, cumisüveg, du-este sok vizet iszik stb. Nem tudom, mit kéne kipróbálni. Már előtte is napról-napra csökkentette a mennyiséget, amit este megivott, de most már tényleg csak max. fél percig szívja (50 ml-t), aztán kilöki és sír, visszarakni nem engedi, eltolja...
2013. aug. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
adj neki már mást. kakaó tejital ilyesmi. 14 hónaposan már nem kell feltétlenül a tápszer, felesleges eröltetni.
2013. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónaposan már én se adnám neki. Teljesen felesleges sima forralt tejet vagy kakaót ha gondolod. De ilyen korban már nem nagyon akarják. Bnőm kisfia 8 hónaposan kezdte el ugyanezt. Neki se kellett egyik napról a másikra. Az okát én se tudom meg ő se a mai napig.
2013. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy tragédia, én nem erőltetném (főleg, ha az esti tápszerivás után nem viszed ki fogat mosni). Lehet, hogy jól van lakva. Lehet, hogy egyszerűen csak azért sír, mert nem akar aludni menni.
2013. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én kisfiammal is kb ebben a korban. Reggel megitta a tápszert, este nem. Nálunk a tejital kakaóval lett a megoldás, azt nagyon szívesen megissza esténként. (tehéntejet én nem adnék 3 éves korig, ha nem muszáj)
2013. aug. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!