Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám a babámat arra...

Hogy tudnám a babámat arra szoktatni hogy napközben az ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
Éjszakákkal nincs gond,fürcsi kaja lerakom és 8-tol 8-ig alszik.Napközben meg csak a hintában tud aludni,vagy az autoban.Ha berakom az ágyába sír,probáltam hagyni,de nem hagyta abba.45 percig.Attol is félek,ha hagyom sírni az ágyában akkor az éjszakait meg elrontom neki és éjjel sem akar majd ott aludni.7 hos
2009. okt. 25. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tud kelélőképpen ellazúlni az alváshoz.Nappal sokkal intenzívebbek az ingerek.Mielőtt lerakod egy kicsit próbáld ringatni a válladon.Ha szopizik, akkor azt.Ne aludjon el teljesen, csak félálomban legyen, így rakd le.
2009. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyűgös a babád napközben?
2009. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk is így volt, a kiságyat csak éjszaka használtuk, nappal a mózes volt a befutó. De mostanában szoktattam bele a kiságyba úgy, hogy megvárom, jól elálmosodjon, akkor ringatom 1-2 percig és amint elaludt, rögtön teszem is le. Általában nem ébred fel, de ha igen, akkor a cumi vagy egy kis simi visszaaltatja.

2009. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég változó hogy milyen napközben,valamikor nagyon jol eljátszik(1 órát),de inkább az a jelemző hogy nyügösködik.

Ezt a kézben elaltatásos modszert próbáltam,de max. 15 percet alszik igy az ágyban.A hintában meg akár másfél 2 órát is.

Köszönöm mindenkinek aki válaszol

2009. okt. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!