Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki karon altatta a babáját,...

Aki karon altatta a babáját, segítene?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, most kezdett ráállni a napokban a 3x-i alvásra, viszont úgy érzem, mire aludna, már túlpörög és nagyon nyűgös. Eddig a karunkban altattuk, de mostmár nem nagyon állja. Már kúszik és nagyon érdeklődő, és ha felveszem, csak menne mindenhova, nyúl mindenért. Nagy kínok közepette tudom csak elaltatni, de akkor is ficánkol a karomban, pedig majd leragad a szeme, meg ásítozik. Ha beteszem a kiságyba cumival, egy perc múlva elkúszik másfelé, és nagyra nyílt szemekkel figyelget. Mit kellene tennem?
2013. aug. 5. 13:15
 1/2 Moncsycsy ***** válasza:
nálunk is hasonló volt a helyzet. 2 szer aludt napközben,hagytam játék közben elaludni. ha elaludt beletettem a kiságyába, és aludt tovább. addig kézben aludt onnantól már egyedül. 10 hónapos,és este játszunk nagyot, akkor alszik csak el velünk,de ha elaludt teszem a kiságyába. lehet hogy kevesebb az alvásigénye, mi 4szeri alvásról váltottunk 2re, neki így a jó. :)
2013. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindha az én kisfiamat látnám :-) nekem ugy marad nyugton ha fogom közben a kezét, apróság de nekünk segitett.
2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!