Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hűtsem a lakást 27...

Hogy hűtsem a lakást 27 fokról ideálisra?

Figyelt kérdés

Panelba lakunk, mért fűtéses, teljesen le van véve , csak a fürdőben megy, mert ott nem tudjuk szabályozni. A szobában 26-27 fok van. A fiam egész nap szinte emiatt tiszta izzadtság, pedig rövid ujjúban van, meg melegítőben. Ha csak body van rajta hideg a combja, pedig én is egy szál pólóban vagyok. Nem aludhatunk nyitott balaknál ,mert megfázik.

Mit csináljak? SOS


2009. okt. 25. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.teljesen le van véve,és mégis is ilyen meleg van?Hát apukám fűtésszerelő,esetleg majd meg kérdezem mit lehet tenni,mert biztos a radiátorral kell valamit csinálni.ez egyszerűen borzasztó.miért nem tudnak normális meleget biztosítani?ötletem sajna nincs hogy a babáddal mit csinálj.esetleg egy bady fölé egy vékonyabb hálózsákot adjál rá,és ne takard be.
2009. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyáron is van ennyi, és akkor is csak úgy vannak.

Fürdesd meg! Ablakot mégse nyiss, mert megfáztok.

Esetleg a másik szobában, konyhában, míg bent vagytok.

Vetkőztesd le, nem kell melegítő! Nyári tipegőt adj rá, vékonyat! Vagy vékony kis puplin(inganyag) nadrágot, zsákot!

Nálunk dettó.

2009. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha másik helyiségben kinyitod egy kis időre az ablakot, esetleg az jó lenne?
2009. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ti még szerencsések vagytok,nekünk füteni kell mert 3 napja kzpontilag le van véve mert meleg van kinnt is az okosok szerint.olyan villanyszámlám lesz hogy beledglünk,mellé persze fizetni kell a főtávot is,persze van szabályzó a radiátoron,de mult télen is ha már 4-ig lecsavartam hideg lett a radiátor,és mindemellett 23 foknál nem volt melegebb,pedig új ablakok,szigetelés is van,és 30 ezres számlákat kellett fizetni. Szóval unorító ez az egész fűtés mizéria.azokban a lakáspkban ahol nins felszerelve mérő a radiátorra,sokkal melegebb.
2009. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eperke77 válasza:
este hagyd nyitva azt ablakot és moss fel hidegvizzel a lakást és tegyél le hideg rongyokat és lehüti valamennyire a lakást
2012. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!