Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen mekkora volt a...

1 évesen mekkora volt a babátok és miket tudott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Hány foga van?
2013. aug. 5. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. 15-én lesz egy éves a fiam. 9,3 kg és 78 cm. 7 foga van kint, még nem tört át a nyolcadik. Tapsol, jár, mászik,ül. Két ujjával fel csipegeti az ételt,pohárból iszik. Mondja,hogy dádá,ha tudja,hogy rosszat csinál,mert szoktam mondani,neki,hogy lesz dádá!! Persze nem bántom,csak elrettentésként mondom. Tologatja a tesók kis autóját és közben berreg. Utánozni próbálja a cica nyávogását,a kutya ugatását és az autók berregését. Kiabál néha,hogy ana-ana-ezt nekem. Ha éhes,jön,hogy mamma-mamma. Szoktam mondani neki,hogy hamm-hamm, hammázunk-ha eszünk. Idehoz nekünk dolgokat, az ujjával mutat. Két építőkockát egymásra tesz, vagy egymásba kisebb-nagyobb műanyag edénykét. Leveszi a pelusát fürdéskor.

Hát ennyi jutott eszembe.

2013. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már nem is tudok mit irni neked,mert tök ugyanazt tudja a fiam mint az első kisfia :D Legalábbis nem jut eszembe más.De igen mégis,lépcsőzött már szépen 10 hónapos kora óta,kulcsot beletette a zárba,ha mondom neki,hogy megyünk sétálni,hozza a cipőjét,mutat az ajtóra.Bármilyen palacknak le és fel csavarja a kupakját.Más tényleg nem jut az eszembe:)

10kg és 77cm.11hónaposan jött ki az első foga,4 volt neki 1 évesen.

2013. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudnám én is írni, mint az előttem válaszolók. Fiam július 25-én volt 1 éves. 79cm és 9300g. 14 foga van. 1 hónapja indult el egyedül, azóta szinte megállás nélkül megy. Integet és mondja is, hogy pápá.
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiam 1 évesen 10,4kg volt és 79 cm.

10 hónaposan kezdett el járni.1 évesen már lépcsőzött,próbálkozott kézzel,villával,kanállal enni.Pohárból ekkor már ivott.Szavai:vau-vau,miau,cicc,pipi,papa,brümm-brümm (kb ennyi volt).

Tudta melyik papucs kié,utasításokat végre hajtotta,integetett stb

2013. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 hét múlva lesz egy éves a kislányom, 84 cm és 11kg.Mászik,feláll bútorba kapaszkodva jár.Falatokat ő is felcsipegeti.Megmutatja hol a keze,lába,haja,hasa és a cicije. :)Tapsol,pacsizik küld puszit és kb 8-9 szót használ tudatosan.(papa,mama,oda,baba,vava,apa,anya,add,abba=labda akar lenni :))Fogunk pedig még nincs :(
2013. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen 8,8kg és 76cm volt a kisfiam, és hasonló tudással bírt, mint a többi kicsi, de ő nem járt ekkor, csak felállt bútorok mellett. 15hósan kezdett el járni.
2013. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kislányom 9130 gr és 78 cm volt 1 hónappal ezelőtt. 8 foga van. Integet, tapsol, mutat mindenre és mindenkire, felismer tárgyakat, sikít, ha cicát lát és utánozza a nyávogását. Ha valamire mondom neki, hogy nem szabad, tetszik neki, és csak azért is csinálja :)! Pelenkázáskor felemeli lábát, amikor adom rá a nadrágot. Áll, kis ideig már kapaszkodás nélkül is megy neki, bútorok mellett lépeget, de még mászva közlekedik.
2013. szept. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!