Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan tudott a...

Hány hónaposan tudott a babátok anélkül ülni, hogy a saját kezén támaszkodott volna?

Figyelt kérdés
Kisfiam már egy kezén támaszkodva ül, de amikor használatba akarja helyezni, mindig elborul :D mennyi idő, amíg rendesen tud majd ülni?
2013. máj. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kisfiam 7hónapos korától ül stabilan.Legtöbbször már így játszik.6hós korában még ugyan ez volt a helyzet mind nálatok. Szerintem 1-2hét és már fogja tudni mind a 2kezét használni játék közben.amugy nem írtad hány hónapos a babád.

2013. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam7,5hónapos ült először majd 8 hónaposan támaszték nélkül.De ő először felállt és utána tanult meg ülni:)

Amúgy ez baba függő,hogy mennyi idő múlva ül támaszték nélkül:)

2013. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 8 hónapos is elmúlt mire rendesen felült, de akkor már nem is támaszkodott.
2013. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos volt a kislányom, amikor támaszkodás nélkül, stabilan tudott ülni.
2013. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom,hogy eltérő minden babánál,csak kíváncsiskodtam egy kicsit :-) 7 hónapos volt 9-én,2 hete elkezdett kúszni,vagyis.. A lábai másznak,a kezek még nem követik,de nagyon gyorsan halad,ha van,ami ösztönözze (szekrényajtó,papucs,szőnyeg széle) :-D 1 hete elkezdett kiülni oldalra,most tökéletesíti a tudományát. Egy kézzel babrál,a másikkal támaszkodik. Ma mindkét kezét felemelte egy pillanatra,aztán krumpliszsák féle borulás lett belőle :-) fel akar állni,de a lábait még nem húzza maga alá,csak a felsőtestét. Azt hittem előbb fog mászni,mert 2! hónapja kutyázik,egyre hevesebben,néha morgásokkal és lihegéssel kísérve :-D
2013. máj. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!