Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy ilyet ajándékba,...

Kaptunk egy ilyet ajándékba, mi a véleményetek róla? Hasznos? Milyen idős kortól használtátok (akinek volt ilyen)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nem pont ilyenünk van, de hasonló, és olyan 1,5 éves korában kezdtük el használni...akkor nem volt olyan jó, de aztán 2 éves korában felfogta, hogy jópofa, és nem kellett babakocsizni, amit én nagyon élveztem. :-)

Mostmár mindjárt 3 éves a lányom, és már leszedtük róla a védőket, meg mindent, és a minap elkezdte egyedül is tekerni, szóval sztem jópofa, bár nekünk túl nagy helyet foglal, de hát ajándék lónak ne nézd a fogát..:-))

2013. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Majdnem 2 évesen kezdte el használni.:) neki is tetszett ès nekem nincs râ panaszom
2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem pont ilyen van, de hasonló. Mi is úgy kaptuk. van rajta biztonsági öv, meg ilyen műanyag védőkorlát, ami körbe veszi a derekánál, van külön lábtartó a pedálokon kívül, ezeket később levehető, mikor már nagyobb. Az egészet szét lehet bontani úgy, hogy a végére csak egy 3 kerekű bicikli marad. Mi kb. 10-11 hós kora óta használjuk, nagyon szereti!
2013. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyet kapott csak kékbe a fiam 1 éves szülinapjára és szereti nagyon.
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is kéket kapott. De ő még most csak 9 hónapos múlt. Tavasszal fogjuk tudni már használni, akkor lesz 1,5 éves. Addig itt bent a szobában játszunk vele. Nekem még nehéz irányítani de gyakorlom.


Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 7. 10:43
 6/6 anonim válasza:
Én még most 40 évesen is ezzel járok le a boltba.
2013. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!