Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt úgy, hogy a...

Más is járt úgy, hogy a korábban megvásárolt/ajándékba kapott babaruhákat, kiegészítőket nem használtátok, mert nem volt praktikus vagy nem volt rá szükség?

Figyelt kérdés
A minap rendeztem át a kisfiam ruháit, és elég sok olyan ruhát tettem el, amiket nem is adtunk rá, vagy egyszerűen nem tudtuk kihasználni, mert nem volt rá alkalom.
2009. nov. 23. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Huú nekünk ennyi ilyenünk volt...sokat nem is használtunk/használunk ki,amit vettünk/kaptunk.
2009. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Mi rengeteg kisruhát kaptunk barátnőmtől, bőven elég lett volna, sőt, de ennek ellenére én is vettem párat, mert örömömet leltem benne, hogy legalább párat vegyek én is neki, főleg a legkisebbekből (meg amit kaptunk vissza kell adni). Na a lényeg, hogy annyi ruha lett, hogy 3 gyerek sem tudta volna kihasználni, így aztán mi is így jártunk, volt olyan kis body amit talán sose adtunk rá, meg egy csomó olyan mit csak egyszer kétszer. De most már okosabban vásárolok, csak annyit ami tuti kell.
2009. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!