Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 40 év feletti anyukák, kisbabá...

40 év feletti anyukák, kisbabával! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Ha már van esetleg nagy gyermeketek, hogy élitek meg, hogy újra babáztok? Hogy "szántátok rá" magatokat?

És egyáltalán minden érdekel, minden gondolat (a rossz is) ami egy 40 feletti kisbabás anyukában megfordul.

Nekem van egy 18 éves fiam és most egy 5 hónapos kisfiam a második házasságomból.41 éves elmúltam. És bátran állíthatom, hogy egészen más megélni most egy kisbabát mint 23 évesen. Sokkal-sokkal több bennem az alázat.


2009. okt. 26. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan még "csak" 37 vagyok,de van egy 17 hónapos,és egy majdnem 18 éves fiam.Sztem is másabb,sokkal jobb.Igaz,én anno is nagyon türelmes voltam,de most úgy érzem,ez hatványozódott.Annyira jó gondoskodni róla,vigasztalni,babusgatni.Imádom ahogy elvannak egymással.Nekem is a 2.házasságom,és igen könnyen rá tudtam venni magam.És mi szeretnénk még egy babát 1-2 év múlva.
2009. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz én is "csak" 38 éves vagyok, de van egy 18 éves fiam. Vele szinte együtt "nőttem" fel.

A kislányom 8 éves a legkisebb pedig 1 éves.

Tényleg más megélni a gyermekáldást nagyon fiatalon és most érettebb fejjel.

2009. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!