Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37ev feletti anyukak, elso...

37ev feletti anyukak, elso kisbabaval hogy birjatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 van, de nagy korkülönbséggel, a kicsit 37 évesen szültem a nagy után 9 évvel, igaz ő is már 2,5 éves lesz.

Sokkal jobb volt mint 28 éves szülni, az egészhez máshogy álltam hozzá, maximálisan a 30 feletti szülésre, babázásra voksolok.

2011. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 32 vagyok, de az eleje nagyon nehékes volt...

és néha úgy éreztem, hogy feladom... igaz én hisztérikus alkat vagyok... de amikor rám mosolyog minden rosz elmúlik... már 2 hónapos elmúlt..

az egészségem is kezd visszaállni( császár...)..

2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most leszek 37 éves pár nap múlva, 2 hónapos a kislányom. Gondolom, nem vagyok már olyan rugalmas és laza, mint fiatalon lettem volna (testileg sem, pszichésen sem), de tulajdonképpen nincsenek nehézségeink.

Most a héten fáj a hátam a sok babacipeléstől, vagy sokszor vagyok fáradt, de szerintem ez fiatalon is így lett volna.

A terhesség is problémamentes volt, a szülés elég lazán ment (bár a fájdalomba majd bele haltam).

Kicsit aggódtam, főleg terhesen, amikor már tohonya voltam a nagy hastól, hogy hogy fogok én ugrándozni egy kis gyerekkel, de nem gond úgy tűnik, még megy a bukfenc :-) Legalább motivált lettem a mozgásra!

2011. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm szokott panaszkodni nekem, ő elég nehezen bírja, főleg fizikailag. Már mindjárt két éves a kicsi, de még mindig elég sokat kell cipelni, kelni hozzá éjjel, szaladni utána, anyuja nem bírja az iramot, mert jó nagy a mozgásigénye a kicsinek. Az első hónapokban meg nagyon nehezen épült fel a császárból (majd fél év volt,mire azt mondta, hogy úgy ahogy jó). Ő szült huszonévesen is, szokta is mondani, hogy mennyivel könnyebben, lazábban bírta. De persze imádja a kicsit, és mindig azt mondja hogy megérte :)
2011. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ő 39 éves lett márciusban egyébként.
2011. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Áprilisban lettem 39, kislányom tegnap volt 6 hónapos. Én nem bántam meg, hogy ilyen későn szültem. Császárral született, problémák nem a korom miatt adódtak. Korommal összefüggésben max a hasam kinézete van, nem olyan ruganyos a bőröm, össze-vissza szakadt, tele vagyok "vonalkód"-dal, elég csúnyákkal.
2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!