Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás 6 hetesen előjöhet...

Hasfájás 6 hetesen előjöhet olyan étel miatt, amit eddig is fogyasztottam?

Figyelt kérdés
Pár napja lett hasfájós a fiam. Elkezdtem gyűjteni a gyanús ételeket. Van egy-két dolog, amit mostanában fogyasztottam, korábban nem, vagy jóval kevesebbet, természetesen ezek eleve gyanúsak. De pl. a tej is gyakori ok. Ebből eddig is maximum 2 dl-t fogyasztottam naponta, nem változtattam a mennyiségen. Így is legyen "gyanúsított"? Kezdjem el egyesével elhagyni az eddig fogyasztott ételeket is?

2013. aug. 6. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 3-4 hetesen kezdődik el a hasfájás vagy később.Napi max fél liter tejet lehet inni.Lehet a tej az ok,de ha kivonod,akkor minden tejterméket vonj ki,sajtot,joghurtot,kakaót stb.De én azt mondom,hogy felesleges megvonni bármit magadtól,mert ahogy láttam ismerődök által csomó babát,semmi nem használt,max infacol vagy espumisan.Mi hálisten megúsztuk a hasfájást.
2013. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó nektek, én is reménykedtem, hogy ha eddig nem volt, talán nem is lesz.

Valami szert biztos beszerzek rá. Eddig nem volt nagyon durva hasfájása, általában viszonylag gyorsan túl lett rajta, vagy volt olyan póz, amiben megnyugodott. Tegnap viszont semmi nem használt. Azt hiszem, brokkoli lehetett a ludas. :( De hogy az előző napokban mi, az számomra rejtély.

2013. aug. 7. 09:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma volt itt a védőnő, az ő javaslatára elkezdtem fejni szoptatás előtt, hogy kevesebb előtejet szívjon. Remélem, tényleg jobb lesz.
2013. aug. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!