Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beülős uszógumi?

Beülős uszógumi?

Figyelt kérdés
Kapott a kisfiam anyóstól egyet. 6és fél hónapos még nem tud ülni. Mikortól használtatok ilyet? Mert nem érti meg és erőszakoskodik,hogy ez jó neki.Szerintem nem. Terheli a .gerincét olyan formán ahogy ő még nem tudja. Vagy én látom rosszul?

2013. aug. 6. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a vízben könnyebb a test (Archimedes törvénye), ebben igaza van :)

de én sem használnám a beülős úszógumit, csak ha már magától ül.

addig, ha mentek pancsolni, tartsd a kezedben a babád, Anyósnak meg mond, hogy fél benne és nem akarod kínozni a gyereket. majd ráér használni, pl jövőre...

2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jó ötlet ezzel talán leszerelem.
2013. aug. 6. 22:54
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
82%
Szia,mi használtuk már tavaly nyáron 6 hónapos volt akkor a lányom.Nem ült benne kimondottan mivel alul a lábacskái kilógnak.Nem terheli meg a gerincét.
2013. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi egy évesen használtuk először, de a lányom május végi születésű, tehát hamarabb nem is tudtam használni.

Viszont szerintem kipróbáltam volna, ha nyáron 6-7 hónapos, úgy is fogod és gondolom nem sokat lesz vízben egyszerre.

2013. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!