Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A baba lábának...

Anyukák! A baba lábának növekedése mennyire kiszámítható?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hónapos, és egy bizonyos cipőmárkából 20-as méretet hord (a nyári szandija). Lehet-e úgy gondolkodni, hogy az őszi zárt cipő majd 21-es lesz, a téli bakancs 22-es, vagy ez teljesen kiszámíthatatlan, és mondjuk lehet, hogy még sokáig 20-as marad a lába? Esetleg lehet, hogy hirtelen két számot is nő, és ősszel már 22-es kell? Nálatok hogy volt? Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. aug. 6. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk első télen (ekkor volt 1,5 éves) 2 csizmát is kellett venni, mert akkorát nőtt a lába. 2,5 évesen 26 lába volt, viszont most lassan 3,5 éves és még mindig 26 lába van
2013. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiszámíthatatlan,mert lányomnak is mikor megszületett jó volt az újszülött méretű zokni,3hónaposan meg kicsi volt neki már a 11centis bth-as méretű zokni.Most 10hónapos és kb 20-as a lába.Még nem jár,de nem veszek neki cipőt előre,mert ki tudja mekkora fog majd kelleni neki.Szerintem nőhet hirtelen,általában a magasságban is így nőnek,hogy 1-2hónapig semmit,utána meg hirtelen nőnek.Lányom is két-három havonta nőtt 5centit mindig kb.
2013. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen kiszámíthatatlan. Nekem 3 gyerekem van, és előfordult, hogy fél év alatt 2 számot nőtt a lába, következő fél évben meg semmit, így pl. a csizmákkal jól megszívtuk. A szandi annyira nem volt probléma, mert azt a bölcsiben télen is tudták hordani. (Vagy ha valaki otthon is ad rá szandit, akkor otthon, de nálunk a lakásban leginkább zokniban vannak vagy néha papucsban).
2013. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én őszi-tavaszi cipőt merek előre venni, mert azt évente kétszer is hordja, ha ősszel nagy, tavaszra jó lehet. De csizmát vagy szandit nem vennék előre, mert azokra évente egyszer kerül sor, ha idén nem jó, jövőre esetleg kinövi.
2013. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2013. aug. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!