Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy egy baba,...

Mit jelent az, hogy egy baba, , karonülő, ,?

Figyelt kérdés
Elnézést a tudatlanságomért,de első babám van,és nem tudom pontosan,hogy mit jelent..azt jelenti,hogy már tudja magát tartani ha ölbe veszik?Hogy már nem kell tartani a kis buksiját?Vagy arra a babára mondják,aki már segítség nélkül tud ülni egyedül?
2013. aug. 6. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tuti, de szerintem egy már nagyjából jól mozgó gyerkőc, maximum totyogó.
2013. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
igen kérdező. Pontosan ahogy leirtad, aki már tudja magát tartani, ha ölbe veszed, és nem az öledben fektetve kell hordoznod. Hanem a "karodon ül" :) azaz karonülő
2013. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy régi kifejezés, az újszülött/csecsemő és a totyogó gyerek közti életkorúra mondják. Kb az a kor, amit te is behatároltál, olyan fél-egy év közti.
2013. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor végül is az én fiam már karon ülő??Mert ha az ölembe veszem,már nem kell tartanom sem a hátát sem a buksiját,mert szépen tartja magát.Viszont ülni még nem tud egyedül,mert eldől.

3 és hós a fiam.

2013. aug. 7. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a te kisfiad már karonülő, ha szépen tartja már magát a karodban.
2013. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!