Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig lehet...

Mennyi idős korig lehet kenguruba tenni egy babát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg mindegyikhez van használati utasítás,amiben egy súly meg van határozva.
2013. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kenguruba soha nem szabad.

Mei tai-ba viszont akár 3 éves koráig is hordhatod.

2013. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nekem lenne!csak az egyik ismerősöm most akar venni a 13 hónapos fiának kengurut!én ezt már későinek gondolom azért tettem fel a kérdést!
2013. aug. 7. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a kenguru kérdés! Pár évvel ezelőtt még ez volt a tuti, mostmár a kendő a jó. Bár nekem kengurum van és a lányom nagyon szereti, ugyanis a kocsit ki nem állhatja kicsi kora óta. Négy hónaposan kezdtük el használni. Általában rá van írva hogy hány kilóig javasolják. Tudom, hogy nem igazán jó megoldás, de inkább minthogy kiordítsa szegénykém a tüdejét. Igazából a kendő lenne a jó megoldás, csak a lányom nem szeret befelé nézni, mert nem lát szét! Kis kényeske.

Még mindig ezen agonizálok, hogy vajon helyesen döntöttem-e, persze nem szoktunk órákig sétálni benne.

2013. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Julcsy, akkor te kifelé fordítva hordozod???

Nem mondta neked senki, akár orvos, vagy védőnő, hogy ezzel tönkreteszed a gerincét?

2013. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy azzal a max. 20 perccel tönkretenném, mivel a kezemmel szoktam támasztani a kis fenekét. Egyébként a bébihordóban szoktunk levegőzni, üldögélni a padon és elnézelődik, remélem ha megtanul ülni akkor tudjuk használni a kocsit.
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha séta közben nézegeted a babákat ott is kitekeredve ülnek a kocsiban. Egyébként az ortopéd orvossal ellenőriztettem a gerincét, mert csípőszűrésre kellett vinni, hogy minden ok.-e? És semmi gond.
2013. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!