Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elengedik vagy nem?

Moncsycsy kérdése:

Elengedik vagy nem?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg az, hogy 2012 február körül beadtam az APEH-hoz hogy fizessem magam után a tb-met, ekkor már tudtam hogy terhes vagyok, ezt jeleztem is a hölgynek aki intézte. mivel nem tudtam hogy a szülés után újra be kell adnom a papírt h nem kell tovább fizetnem a tb-t a gyes miatt, ezért gyűlt a tartozásom. jelenleg 99000 Ft a tartozásom.autót vettünk, annak a reg adóját be sem engedik fizetni :( aki volt hasonló helyzetben neki elengedték?? bocsánat a hibákért de nagyon ideges vagyok :(
2013. aug. 7. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem el kell h engejék mivel igazábol nincsen tartozásod! Vagy behajtják és gyes után pluszban leszel és nem kell fizetned ha munkanélküli leszel!
2013. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elegendő lesz egy papírt vinned a kicsi születéséről,illetve a terhesség tényéről dátummal és orvosi aláírással.Nekem is kijött egy 73ezres számla,mert azt mondták mikor még bejelentkeztem,hogy ha munkám lesz vagy suli,magától kijelentkeződök.Hát nem...Szóval kérnem kellett a jelenlegi sulitól papírt,hogy mióta vagyok a tanulója meg postai úton a régitől is.Így nem kellett semmit befizetnem.
2013. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. hamarosan megyek intézni és elméletileg törlik is, már csak az kell hogy ne csússzak ki az autó átírási határidőből.
2013. aug. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!