Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltört vajon az arccsontja?...

Eltört vajon az arccsontja? Honnan tudom, hogy el van e törve? Fájna neki, ha el lenne törve vagy meg lenne repedve?

Figyelt kérdés
Arcon vágtam a 2 éves kisfiam ráadásul ököllel :((( Sírt, de nem sokáig vagy 1-2 percig, utána már semmi baja nem volt, most is itt nevetgél, szaladgál, játszik. Félek nem e tört el mégis a kis arccsontja, mert mégis csak az öklömmel találtam el ráadásul erőből :(( Fájna neki, ha el lenne törve? Vagy honnan tudom megállapítani, hogy nem repedt e meg? :((
2013. aug. 7. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sztem torka szakadtából üvöltene, ha eltört volna bármije.

Hogy sikerült így eltalálni? :(

2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
téged kéne ököllel arcon vágni!!! 2 éves gyerekedet ököllel arcon vágod most meg aggódsz...miért nem viszed be a kórházba és ott meséled el az esetet...?
2013. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem direkt csinálta. Ha el lenne törve akkor be lenne dagadva, nem engedné hogy hozzáérj, folyamatosan sírna, és már be is kékült volna.
2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy csak egy véletlen balesetről beszélünk, és nem szándékosságról!
2013. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos fordult elő csonttörés még kisebb korban, egy napig megállás nélkül sírt szegénykém utána. Kizárt, hogy vidáman szaladgáljon, ha bármi ilyesmi történne vele.

De ugye csak véletlen volt???

2013. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyre több a kamukérdés így a nyári szünetben.

(legalábbis remélem, hogy es iz as, ahogy a 14 éves fiú a 40 éves kanjával)

2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*ez is az
2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyomásra érzékeny? Nem szaladgálna ha el lenne törve! De hogy történt? Ugye csak véletlen volt?
2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igen, azt nem írtam, h természetesen véletlen volt nem direkt bántottam :(( ez kimaradt, nem írtam, eszembe sem jutott, h direkt megüssem, így el is felejtettem írni, h nem szándékos volt, sosem még csak a kis kezére vagy fenekére sem ütöttem, ezért is fáj annyira, h így eltaláltam szegénykémet:(( Nem érzékeny nyomásra, akkor lehet, h csak a vége érte már az öklömnek nem az egész vagy nem tudom, de jó kedve van, vidám, játszik még mindig. Nem is kékült be, de éreztem, h eltaláltam meg ő is fogta a kis arcát meg sírt, igaz én sokkal jobban meg tovább sírtam annyira bánt ez az egész :((

Már 1 éve tornázom majdnem minden nap az Insanityt csinálom, eléggé ugrálós torna, de eddig is mindig együtt tornáztunk úgy, h itt volt velem, játszott közben meg ugrabugrált ő is persze távolabb tőlem, kis ügyes megértette, hogy ne közvetlen mellettem legyen, ha tornázom és én is mindig odafigyeltem nem is tudom, h most hogy sikerült így eltalálnom :((( hirtelen hozzám szaladt meg én is figyelmetlen voltam és pont egy olyan rész volt, ahol guggolásból páros lábbal fel kellett ugrani és a kezünket is magasra emelni így ökölben volt épp a kezem, amikor ugrottam fel és a kisfiam meg épp akkor futott oda és eltaláltam a kis arcát :(( annyira utálom most magam, hogy lehetek ilyen felelőtlen, hogy itt ugrálok, amikor ő is itt van :(( 1 év alatt sosem fordult elő ilyesmi mindig olyan szépen elvolt míg tornáztam, nem tudom most, h üthettem meg így a kis arcát :( Köszönöm szépen a válaszokat nagyon kedvesek vagytok, h írtatok, a töréssel kapcsolatban megnyugtattatok! De magamat nagyon utálom, sosem bocsájtom meg, h anya létemre ilyen felelőtlen vagyok :((

Köszönöm szépen még egyszer Nektek!!

További szép napot kívánok!

2013. aug. 7. 16:14
 10/14 A kérdező kommentje:
15:45-ös! Bárcsak kamu lenne :((( én örülnék neki a legjobban
2013. aug. 7. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!