Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltört vajon az arccsontja?...

Eltört vajon az arccsontja? Honnan tudom, hogy el van e törve? Fájna neki, ha el lenne törve vagy meg lenne repedve?

Figyelt kérdés
Arcon vágtam a 2 éves kisfiam ráadásul ököllel :((( Sírt, de nem sokáig vagy 1-2 percig, utána már semmi baja nem volt, most is itt nevetgél, szaladgál, játszik. Félek nem e tört el mégis a kis arccsontja, mert mégis csak az öklömmel találtam el ráadásul erőből :(( Fájna neki, ha el lenne törve? Vagy honnan tudom megállapítani, hogy nem repedt e meg? :((
2013. aug. 7. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne rágd magad, ilyesmi előfordul, ez legyen a legnagyobb balesete az életben! :) És látod, nem történt semmi baja, szerintem már rég el is felejtette.
2013. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :) mosolyt csaltál az arcomra :) Igen, szerencsére úgy néz ki nem lett baja, de így is olyan rossz érzés, hogy pont én, az anyukája ütötte így meg :(

Köszönöm szépen még egyszer a vigasztaló szavakat, nagyon jól estek! :) Nagyon kedves vagy!!

2013. aug. 7. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt eltörve az arccsontom, és egyáltalán nem fájt, csak 2x akkorára dagadt a fejem, ebből gondoltuk, hogy valami van. Kisgyereknél biztos más, ők még érzékenyebbek a fájdalomra, biztosan sírna, ha fájna neki, én már 15 voltam akkor, de mondom, tényleg nem fájt.
2013. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy szakítottál rá 1 kis időt, hogy megoszd velem :) Kedves vagy! :)
2013. aug. 8. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!