Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babam raszokott,...

10 hetes babam raszokott, hogy 3 naponta kakal, de most ez a 6. Napja, hogy nem kakalt,2 napja nagyon minimalis valami volt, Csak anyatejet eszik, nem nyugtalan, nem nyugos, vidamnak tunik. Mikortol kell aggodni vagy csinalni valamit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
6 nap után már nem ártana kis segitség, beszélj a védőnővel a módokról.
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak anyatejes, akkor nem baj, az azt jelenti, hogy teljes mértékben hasznosítja az anyatejet, nincs salakanyag. Az én kisfiam kb. 4 hónapos volt, amikor hetente csak egyszer kakilt. Nem volt semmi baja, pukizott bőven, nem sírt, nem volt nyűgös, nem húzogatta a lábát, szóval nem kínlódott.


De persze kérdezd meg a gyerekorvosodat meg a védőnőt is, hogy megnyugodjál. (Bár ebben a melegben én csak telefonon kérdezném)

2013. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napot mondott a gyerekorvos, de az enyém tápszert is kapott. A dokit kérdezd meg az a biztos.
2013. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 4 hónapos és kb 1 hónapja elég ritkán kakil (4-5 naponta). A mi gyerekorvosunk 1 hét "türelmi időt" mondott, hogy annyi még belefér kakilás nélkül.
2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!