Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék 7hónapos babámnak...

Szeretnék 7hónapos babámnak venni valami alvo dolgot amivel elalhatna. Ti babátok mit szeret? Tanács? Tipp?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szundi kendővel alszik a 8 hónapos babám. A négy sarka meg van csomózva, azt szokta rágni. A C&A-ban nagyon cukikat lehet kapni. Mi a tescoban vettük neki.
2013. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk születése óta egy plüss micimackó van a kiságyába. azt olvastam, hogy egy állandó dolog biztonságot nyújt neki elalváskor, és ha nagyobb lesz, meg tudja fogni, akkor aludhat úgy, hogy magához szorítja, és már ismerni fogja. szerintem valami puha dolgot válassz, vagy vidd magaddal, adj neki oda pár plüsst, és amelyiket nagyon szorongatja és nem adja vissza, azt válaszd :)
2013. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenünk van,csecsemőként kapta,ezt választotta.

(kapott többfélét,rokonok mintha összebeszéltek volna,van vagy 8 darab ilyesmi,de mindig ez maradt nála,többi nem érdekli)

2013. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de a kendő is jó ötlet, nekünk az is van, csak még picike ahhoz, hogy magához húzza :) 2. voltam
2013. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a DM-ben kapható plüss szundikendője van.

Bézs és törtfehér színű, macifej van a közepén, nagyon puha, 60 fokon is jól kezelhető, mosható anyag.

Van rajta valami hímzés is (talán méhecske vagy ilyesmi, most nem ugrik be).

Már 3 éves, de szereti még esténként megfogni.

Olyasmi, mint amit egyik előző válaszoló írt a C&A-sról, de nincsenek csomók a végein.

Mi nem rágcsáltuk (nem is tartottam volna túl jónak- illetve akkor talán állandóan, napi szinten kellett volna mosni).


Ezzel egyidőben volt még egy kicsike zöld pizsamás krokodilja, elalváskor azt fogta sokáig a másik kezében (illetve egymást helyettesítik az állatok, amikor valamelyik mosásban van:)- most ezt hordjuk magunkkal a bölcsibe.

2013. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kifiam is7 hònapos. C&A macikás szundikendője van.2 is mert imádja.
2013. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom fiam textilpelenkát szorongatva aludt! :) A nagy elmult 6éves, és még mindig azzal alszik! :)))
2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, én vettem egy ultracuki szundikendőt. Meg kaptam még 2-t. A gyereket egyik se érdekli. Van 1-2 puha plüss, amiket néha cipel magával, de egyik sem kimondott kedvenc. Textilpelust gyűröget pici kora óta. Nem bánom, ha elveszik, van helyette 10 másik :) Ami a legjobb, hogy szuperül beveszi a baba (mit baba-már nagyfiú) illatát. Sokszor szagolgatom :)
2013. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7,5 hónapos és pici kora óta a textilpelus jött be neki. Még evéskor is az arcába húzza és teljesen megnyugszik tőle, játszik vele és elalváshoz is szokta használni.
2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!