Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cicin altatja a babáját,...

Aki cicin altatja a babáját, vagy éjjel fekve szoptat, hogyan büfiztet?

Figyelt kérdés
Mert én cicin altatom az enyémet, csak sajnos ha belealszik a büfiztetésbe, nem büfizik semmit, bármit csinálok, és kb 1 óra múlva felébred, büfizik, de visszaaludni persze nem tud...tehát újra cici, és kezdődik elölről, egész addig, mikor már annyira fáradt, hogy egyet beleszív a cicibe és alszik. Az esti altatás így legalább másfél óra, és eléggé kivagyok már...
2009. okt. 26. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem büfiztettem.
2009. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
én mindig fekve szoptattam. először az egyik mellből, utána büfiztetés majd a másik mell és megint büfizés. szerencsére hamar kijött a böfi és így tehettem is vissza az ágyba. cicin csak nagyon kis korába aludt el de nem sokszor.
2009. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Én sem büfiztettem.De helyesen kell mellre tenni a babát,hogy ne nyeljen levegőt közben.
2009. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
álmában is tud büfizni. Kislányom ugyan nem cicin alvós, de volt már rá példa, hogy elaludt közben, akkor ugyanúgy feltettem a vállamra, és egy idő után kijött a büfi.
2009. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem büfiztettem. Viszont ha hasra tettem-így is tudott szopizni- (vagy később egyedül hasra fordult alvás közben)akkor sokszor kijött a böfi.
2009. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is általában cicin alszik el. Én többször büfiztetem egy etetésnél, nem csak a legvégén, így ahogy egyre álmosodik az utolsó büfiztetés után már vagy nagyon keveset eszik vagy elalszik.

Sajnos ilyen módon nálunk is kb.1,5 óra egy felkelés és ezt 2-szer eljátsszuk, ritka ha egyszer kel fel.

2009. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!