Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós kislányunk mászott a...

9hós kislányunk mászott a strand babamedencéjében és felhorzsolta a térdét és a lábujjait. Ha leragasztom bevihetem még? Nyaralunk.

Figyelt kérdés
Vagy mit tegyek?
2013. aug. 9. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beviheted. Ha úgy látod, hogy csípi neki a sebet a víz, akkor úgyis kiveszed. Hagyd, hadd pancsoljon ebben a nagy melegben, nem lesz semmi baja:-)
2013. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Friss börhiánnyal meleg pisibe? ....., de te vagy az anyja!
2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A pisi fertőtlenít.
2013. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan gyógyul a kicsiknél az ilyen - egy napot hagyjatok ki. (a leragasztás semmit sem ér)
2013. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hallgass az anyai ösztöneidre, ha bizonytalan vagy, akkor inkább ne vidd be. 1- es voltam:-)
2013. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 te agyatlan vagy!!! Az ilyen hülyeségeket ne ebben a rovatban süss el! Ezotéria meg szex témában elöadod, az még hagyján. De itt kisgyerekekröl van szo!
2013. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, ha beviszed. a vízben annyi fertőtlenítő van ,h. nem lesz baja a sebnek! ártalmasabb ha lenyeli azt a klóros vizet, mint ha a sebhez ér!
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezotéria? Kérdezz meg egy orvost. Pl ha a férfi nemi szerve fertőzött, akkor azt ajánlja az orvos, hogy egy kicsit tartsa ott a pisit. Ebben nincs semmi ezoterikus. :) Nem azt mondom, hogy mától fürödjünk abban, de a pisitől semmi baja nem lesz egy horzsolásnak.
2013. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy több évtizede tudod hogyan is kezdtem az óvodát? Ótvarosan. Tudod miért? Mert a strand medencéjébe felhorzsoltam az orromat és az egész fejem ótvaros lett, mivel az ujjamat is szoptam így ráadásul még a számba is bevittem. Gyönyörű látvány lehettem... Bár akkor lehet lazábbak voltak a higiénés követelmények, nem tudom.


Nos én nem vinném be.

2013. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem komolyak a horzsolások én bevinném. Ja és lehet kapni fertőtlenítőket amiket seb köré lehet kenni, én beszereznék egy olyat és ahogy kihoztam a vizből lekenném. A Bepanthennek is van egy ilyen fertőtlenítős változata.
2013. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!