Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes anyukák, akiknél...

Többgyerekes anyukák, akiknél a nagy már igényli a játszót, elmenést, múzeumot, bármi nem otthoni időigényes elfoglaltságot - hol/hogy oldjátok meg a szoptatott kicsi etetését?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Otthon. Egy etetéssel kibír 3 órát, annál többet nem vagyunk lenn. Én nem fogok mindenki előtt szoptatni, miközben a nagyra is kell figyelni. Lehetetlen.
2013. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Otthon vagy kocsiban(hátsó ülésre nem látni be,le van sötétitve).
2013. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor adok tápot a picinek.

Nem mindenhol lehet szoptatni, ès bizony van hogy fél napra elmegyünk a picivel, meg a naggyal.

2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kocsiban szoptatok, szoptatóhelyiségben szoptatok, de legtöbb esetben szoptatástól szoptatásig közlekedünk, így van 3 óra legalább.
2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hordozókendőben szoptattam a kicsit.

Ami a nyilvános szoptatást illeti, meg lehet tanulni, nem sok pénzbe kerül megfelelő felsők beszerzése, és a kutya se veszi észre, hogy szoptatsz.

Tapasztalat, "idegen", amúgy szemérmes férfinek nem tűnt fel, hogy szoptatás közben beszélgetünk, csak amikor a kicsit elkezdtem büfiztetni, esett le neki, hogy etetés volt. Nem kell cigánasszonyosan csöcskipakolni, csak mert megeteted a gyermeked. Lehet otthon elkezdeni gyakorolni.

Ha csak 3-3órákkal számoltok, vannak helyek, ahová tovább tart az utazás, mint maga a program, és a nagynak sem jó, ha mindig a kicsi miatt nem tombolhat.

2013. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy nagy kendővel (vagy a horodzókendőmmel) takarom le magam ilyenkor. HA olyan helyen vagyunk, ahol van szoptatós szoba, akkor ott, ha nem, akkor keresek egy félreeső helyet. A nagylányom 2,5 éves, ilyenkor megkérem, hogy üljön mellém, segítsen (fogja ő a kendő egyik sarkát), és mesélek, olvasok, beszélgetünk. Így rá sem kell annál jobban figyelnem, mint amit megtenni tudok a mellemmel egy baba szájában :D általában sikerül egy helyben tartanom. Ha látom, hogy most szaladgálós kedve van, akkor ennek megfelelően választok helyszínt.
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 13 hónapos a fiam, nincs tesó, de nagy ívben tojok arra, mit néznek jó szemmel és mit nem. Diszkréten szoptatok, ha van rá lehetőség elvonulok egy sarokba, ahol nem zavarok senkit vagy kendővel/pelussal letakarom, már amennyit 13 hónaposan enged. Ha olyan helyen vagyunk megkérdezem, van-e valami helység, ahol nem zavarok mást, általában szoktak mutatni irodát, stb, de a múltkor kiakadtam amikor az étteremben a wc-be akartak küldeni.....na ott simán szoptattam ezek után, ahogy jól esett és oda tutira nem megyek többet. Szolgálja fel a kaját a vendégeknek is a budiban. Én inkább az alváshoz időzítem a menéseket, mint a kajához.
2013. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
13 hónaposan napközben már rendes ételt kellene ennie, nem?
2013. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért KELLENE????? Igény szerinti szoptatásnál 40 fokban???? A kérdés nem erről szólt. Ha kér cicit, akkor kap. Senkinek semmi köze hozzá. És nem KELL, hogy csak 2x szopizzon. Ha nem értesz hozzá, ne szólj bele.
2013. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nem kell neki rendes étel? :D

Mégis mit akartál, ott mindenki előtt szoptatni az étteremben? Vagy a konyhán? Amíg otthon csinálod senkinek semmi köze hozzá, ez igaz. :)

2013. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!