Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes anyukák, akiknél...

Többgyerekes anyukák, akiknél a nagy már igényli a játszót, elmenést, múzeumot, bármi nem otthoni időigényes elfoglaltságot - hol/hogy oldjátok meg a szoptatott kicsi etetését?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja látom, meg is tetted. Hagyjuk is, még véletlenül sem akarok felidegesíteni egy ősanyát!
2013. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem az "otthon"-ra gondoltam...


Mivel még kicsi, nem 3 óránként eszik, inkább 2-2,5. És elég lassan, 30-40 percet is. Ebben a forróságban meg még gyakrabban, így mire elindulunk, eltelt egy óra, mire odaérünk csak a játszóra 20 perc, vissza ugyanennyi, így maradna 20 percünk - ezért nem érdemes elindulni.

Ha meg valami tartalmas, hosszabb programra megyünk, értelemszerűen 3 óránkénti etetéssel is kevés lenne az idő.


Az ötleteket köszönöm.

2013. aug. 9. 19:21
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, megteszem, mert az ilyenek miatt, mint te, vannak a szoptató kismamáknak kellemetlen érzéseik az otthonon kívüli szoptatástól. Lehet diszkréten is szoptatni, nem csak úgy hogy póló le v fel aztán hadd lássa mindenki. Igen, megteszem és meg is fogom, mert nem nekem kell szarul érezni magam amiatt, hogy a világ legtermészetesebb dolgát teszem a gyermekemmel. Ha ez egy étterem, akkor ott. Nekem bezárva kellene élnem, mert 13 hónaposan még szopizik a fiam? Fog is még, ameddig jól esik neki. Még 1x lehet diszkréten és nem kell szívbajosnak lenni, csak meg kell említeni az Egyenlő Bánásmód Hatóságot, ha valahol inzultus ér bárkit.
2013. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ősanya.....bírom, amikor ezt mondja valaki, csak azért mert szopis a fiam. És császárral született. Akkor mégsem vagy mégis....pffff. Okostojás.
2013. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom mennyire diszkrét... Egy 1 éves babát nem tudsz úgy letakarni, hogy ne tudja senki, hogy mit csinálsz vele. Márpedig sokakat taszít a szoptatás, akkor is, ha nem azt bámulja, elég csak észrevenni a szeme sarkából. Engem nem zavar, na de egy étteremben... Főleg úgy, hogy simán meg lehet oldani máshogy, mivel a 13 hónapos már rég nem igény szerint szopik, mert rendes darabok ételeket kell egyen. De TE tudod.
2013. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ősanya helyett romát is írhattam volna, azok csapják ki a mellüket éttermekben, bárhol, nem is zavartatva magukat, és etetik az anyatejet rég nem igénylő gyerekeiket, csak mert úgy könnyebb elhallgattatni.
2013. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!