Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem férjetek,...

Leírnátok nekem férjetek, párotok mit segít, csinál a kicsi körül?!

Figyelt kérdés

Szeretnèm majd megmutatni a fèrjemnek,hogy más apuka milyen! Mert szerinte más sem foglalkozik többet a kicsivel mit ő!

Előre is köszönöm!



2013. júl. 5. 10:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a több?nálunk pelenkázza,fürdeti,dajkálja (tévé előtt ülve:),eteti is,ha elkészítem az ételét.öltöztetni nem tudja,mert sose igazodik ki a ruhák között:)és együtt szoktunk sétálni,játszóterezni ha itthon van.
2013. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bármit megcsinál. Újszülött kora óta pelenkázza, eteti, büfizteti, fürdeti, öltözteti, játszik vele, sétál vele. Ha fel kellett kelnem hozzá éjszaka, akkor mindig felkelt ő is megnézni mi a baj. Ha kell valami a babának elmegy és megveszi. Amennyire csak tudja úgy intézi a dolgait, hogy ne kelljen nekem a babával kettesben vásárolni, mert tudja, hogy nem egyszerű babakocsival. Vagy ő megy vásárolni, vagy én, amikor a férjem itthon van.

A férjem a munkáján kívüli ideje 100%-át velünk tölti. Már 11 hónapos a lányunk. Mostanában sokat játszik vele, megyünk együtt sétálni, kirándulni.

2013. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálom a kajcsit megeteti, fürdeti vagy együtt pancsolnak-és rettenetesen büszke, hogy neki egy hangja nincs fürdetés közbe, nekem bezzeg végig bömbizi, együtt sétálunk, tornáztatja, dögönyözi, együtt tv-néznek.

Egyedül az altatást ami nem megy, mert inkább elszórakoztatják egymást. :)

2013. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos férjem elég sokat dolgozik, de fürdetni mindig ő szokta. Fürdés után míg öltöztetem, addig ő elkészíti a tápszert és megágyaz a kicsinek (8 hónapos). Altatni én szoktam, mert a férjemnél nem alszik el. Éjjelente is én kelek hozzá, hogy a párom tudjon aludni. De ha nagyon parádézik a gyerkőc, akkor ő is átjön és megnyugtatja. Pelenkázni csak az első pár hétben pelenkázott.. :) Amikor haza jön a munkából ő foglalkozik vele a fürdésig.
2013. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben míg szoptattam csakis Ő büfiztethette, Ő fürdette vagyis az inkább közös tevékenység volt. Sokszor vásáról, Ő váltja ki a gyógyszereket is, ha kellett valami. Most este a vacsit ő készíti, eteti, hétvégén az ebédet is csak meg kell főzzem, csak ő etetheti. Már 10 hónapos, rengeteget bírkóznak, játszanak. Éjszaka nem hagyom hogy felkelljen a babához, mert neki másnap dolgoznia kell, ezért csak pihenjen. De ha reggel már ébren van, mikor a kisfia ébred, ő veszi fel, behozza az ágyunkba és ameddig én készítem a reggelit, ők addig hancúroznak.
2013. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Mindent megcsinál, de ne akard a párodat máshoz hasonlítani. Ismerek olyan apukát, aki a picikhez hozzá sem szagolt, max megfogta, aztán 2-3 éves korától szinte mindent ő csinált. Mert akkor már számára is érthetően kommunikált. 4 gyerek apukája, és nagyon jó apa, de a csecsemősdi nem ment neki.
2013. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Én őszinte leszek, az sem hat meg ha lepontoztok. Nekünk 2 lányunk van a nagy 2 és fél éves a kicsi 4 hónapos. Az n férjem szó szerint semmit nem segít, és ezért veszekedek is vele nem keveset. Mások előtt előadja a jó meg 100 %-osan a gyerekekre figyelő apát, de a valóságban ez nem így van. Ha a nagyobbik kér tőle valamit, nagy nehezen megteszi, a kiebbiket meg majdcsak észre sem veszi. Már sokszor mondtam férjemnek hogy ha tudtam volna hogy ilyen lesz, nem hogy kettőt, de egyet se szültem volna neki. Én imádom a gyerekeket, mindent megteszek hogy az apjukat is próbáljam valamilyen szinten helyettesíteni, nekem iszonyatosan rossz gyerek korom volt, azt akarom hogy az én lányaimnak nagyon szép gyerek korunk legyen,megpróbálok nem 100 hanem 200 %-ot kihozni magamból minden egyes nap. És ugye mellettük még a főzés mosás takarítás, minden egyes nap...nem könnyű, de ez van már elfogadtam, a gyerekek miatt, csak hogy nekik minden tökéletes legyen. Se anyám, se apám nincs, anyósom egy hárpia, segítségem egyáltalán nincs.
2013. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
Ha én itt vagyok,semmit nem segít magától.Ha megkérdem,bármit megcsinál.Amig pici egy baba,a férfi nem tud mit kezdeni vele.Főleg hogy dolgozik 8-12órát,a nő szoptatja,eteti igy a kicsi inkább anyás lesz.Lányom is mindig rajtam lóg 9hónaposan,pedig nem sokáig tudtam szoptatni,sosem volt nagyon kézben,nem aludt velünk mégis mindig nyávog és mászik utánam.Ha a férfi dolgozik,a nő otthon van,akkor szerintem elég ha munka után apuka játszik picit a gyerekkel.Nem hinném,hogy munka után neki kellene kizárólagosan a gyerekkel lenni,de mikor nem munkanap van,akkor babázzon csak sokat,hogy anyukának is legyen ideje magára.
2013. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom pelenkáz, etet, dögönyöz, az esti fürdetést és mióta tápszeres az esti altatást csakis ő csinálja. :) viszi levegőzni, de a lényeg, hogy imádja és semmi nem teher a gyerek körül.
2013. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon muszáj pelenkáz, lemegy vele a játszótérre, játszik vele, Ő fürdeti, addig megcsinálom a tápszert, rendbe teszem az ágyát.

Amikor pici baba volt, én szoptattam, Ő büfiztetett, együtt fürdettünk. Közösen vállaltuk, szerintem ez így helyes. Imádja a fiát.

2013. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!