Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond, ha a 14 hónaposom még...

Gond, ha a 14 hónaposom még reggelire és vacsorára is tápot kap?

Figyelt kérdés
210ml vízből készült tápot kap mindkétszer. Ezeken kívül még háromszor eszik egy nap.

2012. dec. 15. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 19 hónaposam is azt kap, de vacsira még kap egy joghurtot vagy szendvicset is.
2012. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért már lehet kínálni reggel is, este is azzal, amit ti esztek. Egyetek együtt az asztalnál és kínáld ezzel-azzal.
2012. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... és utána mehet a megszokott táp is.
2012. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. A lányom 2 héttel idősebb, és ő is tápszert kap reggel-este. 240ml vízből.
2012. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem gond ha reggel felkelés után és este lefekvéskor azt kap, viszont szerintem mellé még kellene valami, szendvics vagy vacsorának és reggelinek mondható étel, hogy telítődjön a hasa.Mi úgy csináltuk a kislányomnál, hogy este 6-7 körül vacsorázott, aztán lefekvés után kapott még tápszert és azon aludt el.Reggel amikor felkelt kapott tápszert utána kb. 1 óra múlva még bevágott egy szendvicset, reggelizőpelyhet...stb.Azután jött a tízórai, ebéd uzsonna, vacsora és utána tápszer.


(Ne haragudj, de idegbajt szoktam kapni amikor azt mondják, írják, hogy TÁP :S olyan nehéz kiírni, hogy tápszer, 2 másodpercet sem spórolsz vele.....)

2012. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Engem nem idegesít a táp szó, ezért nem is szoktam kiírni. Sőt, még nem is gondolkodtam rajta, hogy ez mást idegesíthet.:)


Reggeli tejet 7 körül kapja, majd 10 óra környékén vagy gyümölcs vagy vajas kenyér. Ebéd amit mi eszünk vagy bébiétel, uzsonna gyümölcs és vacsora este fél 8-kor ismét a tej. Éjjel nem ébred. Tehát éhesnek tuti nem éhes, ezért nem is tudom, hogy mikor váltsak rendes vacsira és hogy akkor utána mennyi tejet adjak majd neki. Túletetni sem akarom

2012. dec. 15. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, ahogy te, aztán egy idő után az esti tápszer mellé (én is utálom a táp szót, mert arra emlékeztet, hogy tatám azt adott a malacoknak, libáknak, de amúgy tökmindegy, mindenki azt ír, amit akar... :))) ) kapott rendes vacsit is, amit mi eszünk. Most 23 hónapos, és reggel-este még mindig iszik 2-2,5 dl tápszert, de ugyanakkor eszik szilárdat is mellé. Azért nem adok neki tejet, mert voltak vele problémák, és ráadásul neki ingyen van a tápszer.
2012. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!