Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babáitok hogyan...

Anyukák! Babáitok hogyan bírja ezt a hőséget? Mi lett mostanában nehezebb, evés, alvás. Stb? Vagy csak általában nyűgösebb?

Figyelt kérdés

Hogyan tudjátok ezt a helyzetet megoldani? Vagy csak megpróbáljátok átvészelni?

Nálunk az elalvás nehezült meg, van, hogy az esti elaltatás eltart két óra hosszáig (bár délután meg elég sokáig alszik, túl közel az esti lefektetés).


2013. aug. 9. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az én lányom tegnap már nagyon nyűgös volt egész nap. Nagyon nehéz volt elaltatni, éjjel többször felriadt, hiába a nyitott ablak, meg egy szál pelusban aludt. De igy is 29 fok van bent.

Ma pedig mint akit elvágtak, szinte egész nap csak aludna. Lehet, hogy már érzi a hidegfrontot. Vagy mi a manó :)

2013. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére jól bírja, sem az evés, sem az alvás nem változott (lekopogom), pedig még a rágófoga is jön. Nyűgösebb kicsit, de most egyébként is ilyen időszaka van.
2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most is Apa van vele oda sétálni babkocsival hogy aludjon valamennyit!Mert hogy a szokásos 2,5-3 óra helyett aludt kemény 40 percet de látszott rajta hogy nagyon álmos még de visszaaludni nemtudott!

Az elmúlt éjszaka kb 12-15x kelt a megszokott 2-3 helyett!

Az evése nem nagyon változott meg kb ugyanannyit eszik mint szokott!

Amúgy mivel nem tudja magát rendesen kialudni így egész nap csak kézben van el met nyűgös,nyöszörög!

Ő 6 hónapos!


Mögöttem mesézik a 3 évesem aki sírva kelt a szűk 1 óra alvásából(2-3 órát szokott aludni ebéd után!)


Szóval nállunk az alvás katasztrófa!

Már nagyon bánom,hogy nyár elején nem szereltettünk be klímát,legalább idebent ellenének a gyerekek és tudnának nyugodtan aludni!Már most erre az 1-2 hétre nem akarok de jövőre biztos venni fogunk klímát!ja és nem panelban lakunk,családi vályog ház de már itt sem lehet kibírni!

2013. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam csak enni nem akar, különösebben nem probléma, iszik eleget, és azért valamicskét eszeget. Ezt nem próbálom megoldani, nekem sem esik jól az étel ilyen melegben. A lányomnak semmi baja, ő is kevesebbet eszik. A házat próbálom hűteni, nem igazán tudom, nincs klíma. Egész nap lehúzva a redőnyök, stb. Egész jól bírják a meleget és jó alvók, így ez most sem gond szerencsére. A másik nagy mázlink a kert. Kint a medence, abban éljük túl a gyerekekkel. Nem is tudom, aki panelban van klíma nélkül, hogy bírja...szegények még csak ki se tudnak menni a parkba ilyenkor.
2013. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!