Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy spontán...

Lehetséges, hogy spontán vetélés (9. hét) után csak egy hétig vérzek?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön kezdődött a vérzés, ma pedig alig volt valami.. az orvosom azt mondta hogy 2-4 hetes vérzésre számítsak.
2012. okt. 17. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már spontán vetélésem, de az nem ilyen volt. Először csak pecsételő vérzésem volt, aztán amikor már kezdett hasonlítani a menzeszhez, megijedtem és bementem a kórházba. 1 hétig voltam bent, végig véreztem, aztán egyszer csak elöntött a vér. Mindeközben adtak a kórházban olyan hormontartalmú gyógyszereket, amik megállíthatják a vérzést, de nem károsak a babára. Nálam sajnos nem használt, de feküdt bent mellettem egy lány ugyanezzel a problémával és neki olyannyira használt, hogy pár hónap múlva egészséges kisfia született :-) Ja, és kétnaponta tesztet is csináltak, hogy emelkedett-e a hormonszintem és mikor az eredményekből az derült ki, hogy egyre csak csökken...sajnos meg kellett csinálni a lezáró műtétet. Ez nem is fizikailag, inkább lelkileg viselt meg, azt hittem, hogy ezután már nem lehet gyermekem és láss csodát 1 év múlva ismét teherbe estem és már 13 hónapos a kislányom! :-) De ne haladjunk ennyire előre, a nővérem mind a 4 gyerekénél vérzett és mind a 4 egészséges, iskolába, óvodába járnak. Szóval, szerintem nincs baj, türelem, kicsit bezavartak a hormonok :-)
2012. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Bocsi, kicsit megzavarodtam, nem figyeltem oda a kérdésedre. Úgy értelmeztem, hogy attól félsz, hogy spontán vetélésed van. A vérzés amit az orvosod mondott valóban több hétig is tarthat, de nem törvényszerű. Én várnék még egy hetet és elmennénk újra a dokihoz, hogy mindent rendben talál-e, valóban ennyi volt-e az egész.
2012. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 barackvirág 5 ***** válasza:
100%
Én konkrétan 2 napig véreztem,élénkpirosan,darabosat mindenféle görcs vagy alhasi fájdalom nélkül.Utána mintha misem történt volna elmúlt a vérzés.Se pecsételés,se barnázás.Az orvos +vizsgált4.nap és azt mondta teljesen kitisztultam.A hcg eredmény is negatív volt. Így vetélés után 10 nappal együtt mertünk lenni a párommal.Akkor meg is fogant a következő baba .Ma vagyok 16hetes boldog kismama.Én úgy tudom Miss abortusz után van ez a hosszantartó vérzés.
2012. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7. hétben volt spontán vetélésem. Kis barnázás, rózsaszín, aztán vérzés és görcs, de nálam is csak 6 napig tartott. Ha eláll a vérzés az nem gond. A lényeg, hogy a dokid ellenőrizze uh-on, hogy teljesen kitisztultál-e.
2012. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hétfőn voltam hüvelyi UH-n, akkor azt mondták, hogy kitisztultam belülről (igazából szombaton, görcsök keretében távozott minden..), 22-én megyek vérvételre.

Ma tulajdonképpen vérezgettem egy picit, de össze sem lehet hasonlítani az eddigi vérzéssel.

2012. okt. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!