Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szabadultatok meg a...

Hogyan szabadultatok meg a plussz kilóktól?

Figyelt kérdés
Azért ebben a kérdéskategóriában teszem fel ezt a kérdést,mert szülés utáni plusszról van szó és ebben a kérdésben szerintem itt kapom a legtöbb értelmes választ,;márcsak a tapasztalat miatt is. Segítsetek tippekkel légyszi! Ja,és ha valaki tudja a 90 napos diéta receptjét,leírná nekem :mit,mikor,hogyan...?
2010. jan. 10. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a káposztaleves kúra jött be,pedig mindenki csak negatívot mondott.4 kg le ment és vissza se jött,ez elég volt arra,hogy adjon egy löketet.6 után már nem eszem,csak gyümit,vagy valami könnyűt.esténként amikor nem vagyok hulla tornázok.igazából már csak 4 kg kéne leadnom,de az nagyon makacs.
2010. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatod a 90 napost, de ha főzöl a gyerkőcnek, akkor a gyümölcsnap iszonyú!

Tapasztalatból tudom.

Most száműztem a szénhidrátot az étrendemből, nincs péksütemény, tészta, krumpli, se rizs, húst, halat, sajtot, ilyesmiket eszem főtt, vagy nyers zöldségekkel.

Nagyon jól lehet tartani, és nem éhezem.

Reggelizni nem szoktam, csak ebédelek, aztán vacsora csak gyümölcs, ami azért jó, mert tisztítja a szervezetet.


És sok ásványvíz.

Egy hét alatt lement két kiló, persze ez volt a könnyebbik része...

A maradék négy lesz a húzósabb...

:-D


Ha sok rajtad a felesleg, akkor gyorsan meg fog indulni, aztán egy ideig stagnál, és újra elindul.

Tesóm így fogyott 15 kilót.

Pár hónap alatt.


Ja, és mozogj, amennyit tudsz.

Ha mást nem, sétálj baromi sokat.

Az én totyogóm gondoskodik a napi mozgásmennyiségemről, plusz heti egyszer eljutok konditerembe, ami nagy szó... :-D

2010. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is a mozgás és a sok víz, minden nap torna 15-20 perc ,akármilyen féradt vagy bele kell , hogy férjen a napba
2010. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy kicsit bővebb nadrágot, így úgy tűnik, mintha máris fogytam volna. Ez segít a pozitív gondolkodásban, így a fogyókúra is sikeresebb :D Amúgy túródiétát csináltam egy hétig.
2010. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a 90 napos diéta: fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs,ezeket egymás után ebben a sorrendben, plusz 1 hónapban egyszer csak folyadék nap.


[link]

Itt bővebben olvashatsz róla.

2010. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem a 90 naposat, de 2 hét után már azt hittem, meghalok, ugy fájt a fejem. Igy maradtam a kalóriaszámolásnál + barna kenyér+ semmi csoki, cukor. Szépen elindultak lefele a kilók, aztán jött a karácsony.....és ennyi. Most megint ott tartok, h el kellene kezdeni a kalóriaszámolást, picit tornázni...de olyan lusta vagyok :(
2010. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90napossal ledobtam 18 kilót:)
2010. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hónapon keresztül heti két, három alkalommal lovaglás. Ez mínusz 9 kiló.
2010. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!