Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiken kb 10 kiló...

Anyukák, akiken kb 10 kiló plusz volt! Hogyan szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Már 2 napja nem szoptatok, és 14 hónapig vártam erre a napra... :) Mármint ne értsétek félre, nagyon boldog vagyok, hogy eddig sikerült szoptatni, de már nagyon zavar a 10 kiló háj....5 hónap elég rá??? A 30. szülinapomon szeretnék újra csinos lenni... esetleg van olyan kismama, aki most kezdi? Priviben is írhattok, és nagyon köszönöm annak, aki segít ill. bátorít!
2010. jan. 8. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kb egy hete kezdtem, 20 hónapig szoptattam. Rajtam több van, de már lement 2 kiló, ez biztatásnak jó :) Én a kajámat vettem kevesebbre és 5 részre osztottam, nekem már ez is nehéz, mivel így 5ször kell időt szakítani a készítgetésre, de azért tartom. Mondjuk eddig sem ettem túl sokat, meg túl zsírosat és sok édességet, nasizni csak magvakból szoktam volt. A mozgásadagomat viszont növeltem, apa besegít meló után, hogy felszabaduljak 1-2 órára. Neked is csak azt mondom, hogy hajrá! Heti fél kiló átlagban több, mint reális cél, biztosan menni fog, ha kitartó vagy. Én még babát szeretnék, de ekkora túlsúllyal nem biztos, hogy minden jól alakulna.
2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ügyes vagy!!! Remélem mindketten elérjük a célunkat! :)
2010. jan. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!