Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos anyatejes babám...

8 hónapos anyatejes babám 3-4-szer kel éjszaka, és szopizik. Jó lenne ezt csökkenteni. HOgyan?

Figyelt kérdés
Vagy más hasonló korú babák is ennyiszer kelnek?
2009. okt. 26. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ötletekre én is kíváncsi lennék, mert az én 14 hónapos kislányom is ennyiszer kel éjszakánként. Sírni hagyni nem akarom, mert felverné az egész házat, a cicin meg pár perc alatt visszaalszik. Cumija nincs, nem tudja, mit kezdjen vele :))
2009. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is dettó ez a helyzet.Mi 9 hósak vagyunk.

Bocsi hogy segíteni nem tudtam!

2009. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. 14 hónaposan? Akkor ne reménykedjek :)

Este mit adsz neki? Mert arra is gondoltam hogy este nem lakik jól a tejjel, és kellene valami laktatóbbat adni?

2009. okt. 26. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Főzeléket kap vacsorára vagy valamilyen apró falatkát valamilyen feltéttel. Teát éhes nem lehet.. Nem régen volt a rádióban egy műsor (Vendég a háznál), ahol ezzel foglalkoztak és ott azt mondták, hogy az ilyen babák vannak többen, mint a mieink. a többség bizony felébred éjjelente, csak ugye, ha cumizik, akkor könnyebb...
2009. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hónapos. 3 hete még nálunk is volt a probléma. Azért kelt fel, mert éhes volt, nem volt már elég neki a tej. Azóta bevezettem nála vacsorára (ami fürdés után van) a milupától a jó éjt tejdarapépet. Utána még ivott tejet, de sajna azóta már elapadt, ezért még egy kis tápszert kap utána. (kb 200-220 ml a tejdara, kb 60-70 ml a tápszer) Azóta 8-kor fekvés és reggel 5-kor eszik legelőször. Én azt hittem, hogy megszokásból kell, de ezek után rá kellett jönnöm, hogy éhes volt szegénykém. Persze a nap közbeni étkezések is már szilárdal váltottuk fel. Gyümi és főzi.

Talán 1× még felkel éjjel, de csak egy kis vizet iszik félálomban és alszik tovább.

2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Adj neki ebédre főzit, délután gyümit, vagy tejpépet, este vacsorára főzeléket és lefekvés előtt tejet, akkor végig kell aludja az éjjelt.

hogy hogyan? Nekem bevált az "Aludj jól , gyermekem" c könyv.

2009. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi, ezt ki fogom próbálni. Ezt recept nélkül lehet kapni?
2009. okt. 26. 21:59
 8/11 A kérdező kommentje:
VAgyis az utolsóelőttitől kérdem a tejpépes kérdést.
2009. okt. 26. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, bármelyik drogériában, nagy áruházban vehetsz. De: egy dolgot tudnod kell, a tejpép sűrű tápszer... Nálunk egyébként ez sem jött be, a kislányom még többször felébredt, mikor 1 alkalommal ezt kapott szopi előtt, pedig még vizet is kapott utána, ogy ne legyen a péptől szomjas. Remélem Nektek bejön.
2009. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:58-as vagyok.

Nem tejpép, hanem tejdarapép. Olyan, mint a tejbegríz. És utána még jöhet tej vagy tápszer. Bárhol lehet venni, van vaníliás és gyümölcsös. Mi a Milupa vaníliásat ettük.

Első nap csak pár falatot, második nap ha nincs tőle baja, akkor egy fél adagot, harmadik nap már egy egész adagot evett. kb. 1 hét telt el, amikor már csak inni kelt fel éjjel.

Remélem nálatok is beválik, nálunk bevált, dehát mint tudjuk ez mind babafüggő.

2009. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!