Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először Túró...

Mikor adtatok először Túró Rudit a babátoknak?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy sokan nem adnak, mert egészségtelen stb. Én szeretnék neki adni, persze nem napi szinten, de alkalmanként. Ti mikor adtatok túró rudit először a babátoknak?
2013. aug. 11. 09:00
 1/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
en 14 honapos koraban adtam neki de a csoki bevonatot nem kapta meg csak a turot. de szerintem lehet adni hamarabb is, baratnom 10-11 honapos babajanak mar ad heti 1-2 alkalommal szinten csak a turo reszet.
2013. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól már ehet, de úgy sem tudja még megenni, max nyammogni rajta. Próbáld ki. Csoki nélkül több esély van. :)
2013. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9-10 hónapos korában kapott először, utaznuk kellett és azzal elvolt. Persze leettem a csokit, csak a túróból harapdált. Azóta talán 3x kapott... Most 1 éves.
2013. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom, , még sose kapott. Mentségemre legyen szolva; nem Magyarországon élünk, itt nincs.de ha lenne már adtam volna neki kb 8/10 hónapos koràtol .
2013. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 20 hónaposan, csokit is ekkor kapott először, azt az uncsitesó adtam. Fiam 14 hós fel sem merült, hogy adjak neki még túrórudit. Eszik majd épp elég egészségtelen dologot, amíg lehet késleltetem. Kaptak házi sütit, kekszet.
2013. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!