Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen turmixgépet vegyek?

Milyen turmixgépet vegyek?

Figyelt kérdés
A botmixer nem vált be, mert az egy evéskor elfogyó mennyiség kevés és nem pépesítette össze. Ha nagyobb mixerbe(1 literes) kis mennyiséget teszek, akkor nem keni fel az oldalára? Érdemes egyáltalán beruházni? Néztem mini aprítót(0,4 literes) is, használ vki olyat?
2009. okt. 27. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kis mennyiséget pépesíts a fokhagymanyomóval. Ha majd többet eszik kelleni fog a botmixer. Vagy főzz többet, a maradékot meg fagyaszd le.
2009. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia.

Nekem pont a botmixer vált be, mert a turmixgépbe kevés volt az a mennyiség és csak szétkente a falára.

2009. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 27. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem babám lesz, akkor tuti, hogy ipari mennyiségben fogom gyártani a turmixot, mert én is imádom:)
2012. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!