Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babánál így rendben?

Savanyúgumicukor kérdése:

11 hetes babánál így rendben?

Figyelt kérdés
2 óránként eszik, reggeltől-estig. Valószínűsíthetően nagyon hasfájós, eddigi szerek nem nagyon segítettek (Infacol, espumisan, stb...) Szopi után játék, majd minden alkalommal az evést kezdődően 1 óra 20 perv múlva sírás. Ilyenkor 20 perc ringatás, majd 20 perc alvás és utána újra evés. Kicsit ma borult a bili nálam, mert nagyon nehéz így akár egy sétára is elindulni. Lesz ez jobb? :-)

2013. aug. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj. Ugyan ez volt nálam a helyzet a lányomnál, aki már 5 hónapos. Volt hogy egész álló nap sírt heteken keresztül. A babakocsit is utálta, tehát sétálni sem tudtunk, mert a hasa is fájt és bukott is, ráadásul egyedül elaludni sem bírt. Én is ugyanezt csináltam, adtam még neki Mecsek teát, ha makacsabb volt a hasfájása akkor kamillát is tettem bele egy keveset, olajjal maszíroztam a hasát és a térdemre fektettem hasra és a derekánál maszíroztam. Valószínűleg a sok evés miatt fáj a pocakja, ahogy majd tolódik az evések közti idő kevésbbé fog fájni a hasa. (Bár akkor is szopizni akar, ha fáj valamije.) Ráadásul a lányom még habzsolt is, de mostanára már érdekesebb a világ mint a szopi úgyhogy gyorsan elintézi. Kitartás!!!! Nem vagy egyedül.
2013. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt nem írtam: Kb. 3 és fél hónapig tartott.
2013. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Valahol kicsit megnyugtató, hogy más is járt így és jobb lett. :-)

Most még elképzelhetetlen. Ma megyek a patikába és kipróbálok újabb csodaszereteket, hátha... Amit ajánlottak: biogaia és a babycalm. Nektek valami bevált?

2013. aug. 12. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Espumisan, és egész nap kortyolgatta a Mecsek teát, és hasmasszázs.
2013. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A babamasszázs nagyon sokat segíthet a babádon, esetleg érdemes lenne utána nézni.

Ebben a videóban is beszélnek róla: [link]

Ha lenne ezzel kapcsolatban valami kérdésed, szívesen segítek.

2013. aug. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!