Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kepes ebren lenni...

Mennyit kepes ebren lenni napkozben 8-9 hos babatok? Hany orat egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hos es kepes ebren lenni akar 4-5 orat is egyhuzamban. Delelott alszik egy orat kb.9-10 kozott es utana csak ebed utan, a "nagy" alvas. Van, h 13-kor de van,hogy csak 14-kor alszik el. Igazsag szerint, ha nem teszem le aludni akkor nem is tudom meddig lenne kepes fent maradni. Egyebkent meg alszik 2-2,5 orat, ha leteszem ebed utan, szoval azzal nincs gond.
2009. okt. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
8kor ébred. 10kor már nagyon álmos, így alszik 1,5-2 órát. Délután 15-15,30kor megint elfárad és akkor is alszik 1-1,5 órát, utána este 21 óra körül fárad el és álmosodik el.
2009. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy 10-12 ig aludt és utána már csak este 8-kor aludt el megint. A köztes időben nem is volt álmos. Szóval elég jól bírja. Szerintem ez is gyerekfüggő.
2009. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi nyolc körül ébredünk, aztán lűbevásárlás, ekkor alszik fél órát a kocsiban. Aztán ebéd, és 13-14 óra körül délutáni szieszta. Ez van, hogy két óra, van , hogy három óra. Nyolc körül fürdünk. Bizony, ha akar, akkor képes ébren lenni akár öt órát is. De azt már mi nem bírjuk, mert irtó hisztis, nyűgös.
2009. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én babám a reggeli ébredéshez képest 3 órát bír, az ezutáni ébredéshez képest pedig 4-et. Ezután kb 5 óra telik el az esti elalvásig.

Nekem is altatnom kell (ami kb 2 perc), magától nem tudom, meddig bírna ébren maradni, de gondolom max 1 órával tovább.

2009. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-4 órát tud ébren maradni,de volt már ennél több is,volt hogy csak délben aludt 1 órát,se előtte se utána.volt nyűgizés rendesen.
2009. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a reggeli ébredés után 2 órát, majd ezt követően 3-3,5 órát van fent, de csak piciket alszik.

2009. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!