Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hos kisfiam egesz du...

3,5 hos kisfiam egesz du alszik ma. Most mar 4 oraja alszik, meg sem rezzen. Sosem alszik egyebkent ennyit max. Fel orakat napkozben egyhuzamban. Felkeltsem vagy hagyjam ameddig akar aludni? Csak akkor ejjel mi lesz es csuszik a furcsi is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ma egész nap nincs alvás.....kivagyok már az egész napos ordítástól,sehogy sem tudom elaltatni,így a te helyzetet még mindig jobb.

Egyébként nekünk is volt hogy sokat aludt én felkeltettem 4 óra után,hogy ne csúszon az evés és ezzel a nap is.

4,5 hós baba anyukája

2009. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ordítás van ma. hiszti ezerrel, sehol nem jó, még ölben, ácsorogva sem, ami máskor mindig a szuper helyzet szokott lenni. majd csak vége lesz a napnak. szerintem valami bazi nagy front van, és a te babád aluszékonysággal reagál. én fürdésidő környékén azért felkelteném, mert tényleg nagyo nsok lesz neki az alvás!
2009. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad, nálunk is 3,5 hósan jött a változás, egyik napról a másikra átállt, többet aludt nappal, később is pancsizott, sokkal jobb lett a helyzet. sajnos csak mostanáig, 6,5 hósan újabb változás, még nem tudom mi lesz a vége:-) alig alszik...
2009. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!