Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolcas ikrekkel hogyan lehet...

Nyolcas ikrekkel hogyan lehet "elbírni"? Egyáltalán megszülni őket?

Figyelt kérdés
100%-ban elméleti kérdés!

2013. aug. 12. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok pótnagyival/keresztszülővel nagy házzal/kerttel. :D Én tuti belepusztulnék már ott a nőgyógyásznál mikor közli, hogy "Anyuka 8-an laknak odabent". Szüléssel nem lenne gond, hisz tuti császár lenne.
2013. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem legalább ugyanennyi felnőtt kéne hozzájuk. Én már az ikrek gondolatától is frászt kapok, nekem csak egy kislányom van, szerencsére jó baba, nem sírós. De amit a kórházban leművelt a két másik anyuka bébije, hát nem kívánom senkinek! 24 óra folyamatos bömbölés, az egyik abbahagyta, folytatta a másik, befejze a másik kezdte az első, az enyém meg kb átaludta az egészet. :) Én nem bírnék ikreket nevelni, főleg az első pár hónapban. De hát van vmi olyasmi mondás, hogy mindenki csak akkora terhet cipel, amekkorát elbír. Ha valaki bevállalja a 8-as ikreket, az nyilván képes is rá, hogy rendben felnevelje őket.
2013. aug. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakis császárral lehet megszülni őket, van egy ilyen nő aki kihordta a 8-as ikreket, amerikában él és mesterséges megtermékenyitést kért, egyedülálló anya. Összesen 14 gyereke van, alig tudja őket ellátni, és tiszta stressz az élete. Inkább nem véleményezem. O [link]
2013. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki bevállal ennyi gyereket tudatosan (USA,, beültetésnél nincs korlát ), az nem százas. Én is láttam azt a 8-as ikres+ 6 testvér sztorit, még nézni is kiábrándító volt. Nem is részletezem, mert olyan kaotikus az életük, hogy még elemeznimis lehetetlen.
2013. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" 3 gyerekem van. Egy 2,5 éves és két 8 hónapos iker. Mindegyik eleven, akaratos baba. Így is néha úgy érzem, hogy megbolondulok, hát még, ha nyolcan lennének... Szerintem segítség nélkül kivitelezhetetlen. Etetni, sétálni menni, altatni, fürdetni ennyi gyereket, még 3-4 embernek is megterhelő.
2013. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!