Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos ikrekkel költözünk...

9 hónapos ikrekkel költözünk panel 3. emeletére. Szerintetek egyedül hogyan tudom megoldani a sétát egyedül, lift nélkül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg összebarátkozol valakivel aki segít a házban! Más nem nagyon van!
2011. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű az biztos.

Lesz babakocsi tároló a földszinten ha igen akkor már az jó!

2011. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a babakocsitok a földszinti tárolóban van akkor haptákba vágod a 2 babát és egyiket az egyik, a másikat a másik kezedbe fogod.Ha fent van a babkocsi is, akkor pedig segítséget kérsz.Biztos lesz egy jófej szomszéd néni aki szívesen segít.Már nem sok választ el tőle, hogy járjanak, akkor könnyebb lesz, gondolj erre:)

Majdnem egy éves kiscsaj anyuja

2011. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Macerás, de megoldható. Egyik gyerek rajtad mei tai-ban/kendőben/SSC-ben (vagy akár kenguruban, annyi idő azért nem árt), a másik a kezedben. Ha leértél, akkor a gyerekeket a babakocsiba be, és kész. Legalábbis én így csináltam. Hazafelé ugyanez: az egyiket magadra kötöd/csatolod, a másikat a kezedben fogod. Ha sok cucc van (mert pl. vásárolni voltatok), akkor a cuccokat hagyd lent, a gyerekeket vidd fel, tedd őket biztonságos helyre (kiságy, járóka), ahol nem eshet bajuk, te pedig vidd fel gyorsan a cuccokat.
2011. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol lenn tudod hagyni a babakocsit, akkor nyert ügyed van. Lányom a 4.-en lakott, ikrekkel. Ő lenn tudta hagyni a szuterénben a kocsit, a babákat eleinte hordozóban vitte le (a kettőt bezsúfolta egybe, aranyosak voltak), majd később karján egyet-egyet. Ha csak fenn tudod tárolni kocsit, kicsit nehezebb, de szerintem annyi ideig, amíg leviszed a kocsit a földszintre, egyedül hagyhatod a babákat, felöltöztetve, a kiságyban.
2011. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2.és 3. válaszoló: ha van babakocsi tároló, úgy igen. Sok helyen megszüntették, ill. mivel ma már mindent visznek, ami mozdítható, hát.......
2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3. irta, ha birod, es nincs komolyabb gerincproblemad...

Szerintem az se baj, ha nem mindennap mentek setalni, legalabbis en az elsö gyerekemmel nem voltam minden nap. Amikor a ferjem hazajött, gyakrna mar sötetben oldottam meg: "csak" segitett emelni, amit kellett (setalni nem vartam el, de gyakran jött). Most 3 evesen az oviba se mennek ki ha minusz fok van. Kinyitva az ablakot, felöltöztetve öket kintre hasonlo körülmenyek teremthetök. Ezen kivül telen szerintem mas se megy mindennap szabad levegöre, minusz fokokban nem is hiszem, hogy jo, eleg kimenni csak ha szükseges valamiert.

2011. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ikres vagyok,az enyéim 10 hónaposak. Nekünk is gáz a lemenetel, mi a 3-on lakunk,olyan lift van,ahova nem fér be ikerkocsi. Így hordozóba rakom őket, és az összecsukott babakocsival együtt megyünk le lifttel,ott berakom őket,majd a hordozókat visszahozom,addig vigyáz rájuk egy néni, majd visszamegyek le...Neked ha van lent tárolód,még talán egyszerűbb is lesz,mert hordozóval leviszed őket,de ott is tudod hagyni a tárolóban, nem kell visszarohangálnod!

Sok sikert,marhára nem lesz egyszerű, de gondolj arra,van sorstársad:) Sőt,sajnos olyan is lesz,hogy ezért nem fogsz velük elindulni,bár sztem tényleg ha meg tudod oldani,hogy lent tárold a kocsit, igazából csak felcipelni lesz őket nehéz.

2011. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ikres anyuka vagyok,szintén a 3.-on,legfelső emeleten,lift nélkül:( Sokat szenvedtem/tünk ezzel a témával..Ha egyedül voltam,kétszer fordultam,addig a lenti gyerekre vki vigyázott,ha nem volt senki az udvaron,akkor bizony be kellett csengetnem vkihez,volt h nem örültek nekem(elég tré társaság lakik a szomszédainkban).A másik gyerek addig kiságyban,járcsiban biztonságba helyezve várt míg felmegyek érte.Ez volt a lefele út,az indulás,mindig lihegve,leizzadva kezdtem meg a sétát..Felfele?Nagyjából ugyanez,néha megszántak és felcipelték a másik gyereket is,de ez ritka volt(babakocsi mindig lent volt).Később aztán volt h már két kezüket fogtam,és bukdácsolva,majdnem hanyattesve felmásztunk együtt.Olyan is volt,h a fiam megindult a lépcsőn lefele a motorral,szerencsére csak pár lépcsőfokot esett,de nagyon megijedtünk,borzasztóan ordított..:( Mára nagyjából véget ért a tortúránk ez ügyben,tavasszal még fordulni kellett értük,mostanra már egyedül lépcsőznek,kapaszkodnak a korlátban,sőt van h cipelik magukkal a motort is a kezükben..Csak most meg a hiszti megy,minden fordulóban lámpát akarnak kapcsolni(ehhez emeljem meg őket),és folyton be akarnak csengetni mindenhova:D
2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem mentünk le minden nap..
2011. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!