Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja teszteltem pozitivat...

Adri baba kérdése:

2 napja teszteltem pozitivat es mult heten hoztunk a lányomnak egy kiscicát! Mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés
Akinek van kert tesztet????felek kicsit ...a macska 13 hetes es nem oltottak be amikor kicsi volt
2012. nov. 6. 11:42
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:

Ezt találtam hirtelen:


[link]

2012. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem két macskám van és kihortam egy terhességet mellettük. Én csak veszettség ellen oltatom őket évente egyszer. Ha nincs beoltva az sem gáz, nem hiszem, hogy veszett lenne:))) De bármikor el lehet vinni oltatni. Én egy 1 éves cicát fogadtam annó örökbe és sosem volt oltva. Elvittem, beoltották, ennyi. Terhesen csak arra kell ügyelned, hogy lehetőleg ne te pucold az almot a macsaka alatt, vagy ha igen, akkor gumikesztyű, szájmaszk. Én kértem az orvostól toxoplazma vizsgálatot terhességem alatt és negatív volt két macska mellett is. Ja és én pucoltam az almot is. Szóval annyira nem gáz a dolog:))
2012. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy macskám. Nincs beoltva. Kértem tesztet, még várok az eredményre. Arra figyelj oda, hogy ha lehet, akkor takarítsa más az alomtálcát, igazából csak az ürüléke az, ami bajt okozhat.
2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha szeretnétek megtartani, akkor mindenképp vigyétek el a kötelező oltásokra, féregtelenítésre. aztán mikor mész a dokidhoz mindenképp szólj neki, hogy van egy cicátok.

nekem 2 is volt, de el kellett menjenek, páromnak kijött az allergiája. szóltam a dokinak, hogy volt cica... majdnem lecseszett, hogy azért mert terhes az ember nem kell burokban lennie. :)

2012. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jujj de jo a lanyom imadja akkor kerek tesztet:) en takaritom de kesztyube es mindig teszek valamit a szam es orrom ele:)


meg egy kis ido es kiengedem ot majd napkozben de meg kicsi es itt sok a roka

2012. nov. 6. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltass toxoplasma tesztet mindenképp.A cicától tartsd távol magad, lehetőleg ne te tisztítsd az almot, és ügyelj a higiéniára. Ha a terhesség alatt fertőződnél meg vele, akár halva születést is okozhat. Ha volt cicád korábban, valószínű, hogy már átestél rajta, és így védett vagy. De nem árt a biztonság.
2012. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkent alladoan macskakkal voltam.a vedono szerinte ha feregteleitve lesz nem gond
2012. nov. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!