Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon piros babapopsira mit...

Nagyon piros babapopsira mit használtok?

Figyelt kérdés
Nekem a Pimafucort krémet javasolta a doki és mellé Sudocrem-et. Irtó piros pöttyös lett hétfőn délutánra a babám popsija,ami a here zacskóig elterjedt. Kedd reggel elvittem dokihoz és ezeket a krémeket javasolta használatra. Ma is piros még,de már nem annyira. Remélem gyorsan helyre jön,mert fáj neki. Járt másvalaki is így? Mi hozta helyre? Kipróbálom most ezeket, csak érdeklődnék,kinek mi vált be.. Köszönöm.

#krém #piros-popsi
2013. aug. 14. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy kezd pirosodni, vagy ha olyan helyen vagyunk és sokat hagyom a szabad levegőn a popsiját szellőzni. Egy bugyit szoktam ráadni, ha mások is vannak a közelben, de pelust nem. Kamilla teával vagy cickafarkfű teával szoktam lemosni, vagy abban ázunk egy kicsikét, esetleg abban pancsizik kint a kertben. Krémek közül a Sudocrem, halolajas popsi krém (zöld dobozos, Pamal a márkája vagy ilyesmi), Nivea búzacsíra olajos popsikrémje amiket használok.
2013. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
javítás: nem "ÉS" ha nem ÉN sokat hagyom levegőzni ...
2013. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig Sudocrem-et használok.Nagyon jó.Hiába drágább,sokkal jobban megéri,mert ne sok kell belőle.És mivel minden pelenkázásnál használom,így még sosem volt piros a feneke.De mivel az egészségügyben dolgozom,és ott napi szinten is ezt használtuk tudom,hogy még sebeket is nagyon jól gyógyít.
2013. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legjobb krém a dm-ben kapható babylove wundschutz krém. Pelenkakiütésre és kipirosodásra nagyon jó, nekünk csak ez vált be! Zöld tégelyben van kb 600 Ft és sok ideig elég.
2013. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindegy mivel kened csak cink alapu legyen.

Sudocrem az biztosan az.

2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pimafukortot tuti nem használnám, mert szteroid van benne. Nekem a Neogranormon vált be erős pirosodásra. ill. ha már kis pöttyök is vannak a popóján, akkor az lehet egy kis gomba is, arra Bepanthen plus krémet használtam. (Nálunk a kórházban csípte ki a pisi a bőrét, mert több, mint egy napig nem cserélték le a pelusát a csecsemősök.. brutálisan nézett ki a popója. Ott egy másik anyuka mondta a Neogranormont, pár óra múlva teljesen eltűnt a pirosság)
2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neogranormon vagy Bepanthen, szerintem ezek a legjobbak. Sudocremet is használtam, sokáig jó volt, de valamilyen oknál fogva 1-1,5 éves kora után már nem használt.
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neogranormon és Canesten felváltva ha piros a popó!Bőrgyógyász javasolta!
2013. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Ment a zöld kéz. Ha ez nem használ akkor kipróbálom az itt javasoltakat!!Sajnos még mindig csúnya..
2013. aug. 14. 13:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont túl vagyon egy hasmenések héten és a lányom fene irtó csúnya volt, án ilyenkor minden pelenkázáskor lemosom meleg vízzel majd bekenem piros sebfertőtlenítővel (nem tudom a pontos nevét) és gyógyszertári popsikenőccsel, már másnap látszik a javulás és 2-3 nap múlva újra régi a babapopsi
2013. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!