Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás de nem tejallergiás...

Ekcémás de nem tejallergiás gyereknél, nagyon jönnek a piros pöttyök. Lehet mégis a tejtermékektöl?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam. És Én már teljesen el vagyok keseredve. Régebben tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, hogy ekcémás és tojásallrgiás is a gyerek. De a tejre negatív a teszt. Természetesen tojást vagy tojásos ételt semmit nem kap. Viszont adtam neki joghurtot. Iszonyat száraz a böre és megint jönnek a pöttyök is. Most elhatároztam, hogy akkor mégsem kap semmiféle tejes dolgot sem. De már ezt is próbáltuk 2 hétig és akkor is jöttek a pöttyök. Voltun gstron is vele ott derült ki mindez. Teljesen tanácsatalan vagyok. Mit adjak a gyereknek enni. Ráadásul nem is akar megenni semmit vagy egy hete.

2013. júl. 19. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk a csukamáj olajos krém vált be, azzal kentem. Nálunk is volt tejallergia, tojásallergia, eper allergia stb. stb. De igazából egyikre sem volt allergiás. Sajnos a nagy melegben még inkább kijönnek a kiütések, valamint ha huzamosabb ideig vizes a bőre (pl. medence, strand, Balaton) Ez a csukamáj olajos krém, gyógyszertári krém, intőporozás, mandulaolaj amik nálunk beváltak.
2013. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!