Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám még nem...

3 hónapos babám még nem tartja hasonfekve a fejét. Mi az az idő amikor már "illene"? És mit csináljak hogy jobban menjen neki?

Figyelt kérdés
Minden nap hasra rakom, de nem igazán szereti, pedig csak hason alszik.
2013. aug. 15. 13:00
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és inkább "repülőzik" a kezével, minthogy alkarra támaszkodna
2013. aug. 15. 13:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg már kellene tartania a fejét, plusz ugye mind két irányba oldalra fordítania.

Ha kinyújtja a két kezét (repülőzve), akkor sem tartja a fejét alevegőben? Csak simán lent van a feje az ágyon?

2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár az én babám 2 honapos , de szintén nem tartotta a fejét. Én nagyon sokat rakom hasra még ha sír is, naprol napra látni a fejlodést.Már egész jol megy neki
2013. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tartani tarjta pár mp-ig, csak 45fokban nem. és nem támaszkodik alkaron
2013. aug. 15. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még belefér, lehet pár nap és egyre ügyesebb lesz. Minden nap tedd hasra továbbra is és nekem még annyit mondott a védőnő, hogy tegyem "jó tartásba" a kezét, ne hagyjam, hogy a rosszat gyakorolja, azt szokja meg...így hát mindig feltettem a kezecskéit, ő meg azonnal vissza a megszokottba, de szép lassan, mikor már magától átfordult hasra, megszokta, aztán megszerette a hasonlétet és mindenét tartotta ügyesen, ahogy kell.

Légy egy kicsit türelmesebb, hiszen azt mondod, nem tartja a fejét - pedig tartja ő, csak még nem eléggé és nem sokáig. Ha nagyon aggódsz, védőnőnek megmutathatod, de szerintem pár nap, hét és szépen fejlődni fog!

11 hónapos anyukája

2013. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En babam se tartotta a fejet,meg most is le van maradva.

Gyenge a hatizma,nagyon sokat kell hason lennie.

2013. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó! és a tiéd mikortól tartja? mindenben le lesz maradva szerinted vagy ez nem biztos?
2013. aug. 16. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok! Valamennyire tartotta,de sokkal jobban kellene,meg most se tartja ugy a fejet ahogy kellene.Mar stabilna kellene tamaszkodni a kezevel,es nyulni jatekert,de meg nem csinalja. A lenyeg hogy nagyon sokat legyen hason,mert ahogy emelgeti a fejet,ugy erosodik a hatizma.Es ahogy nol a feje is egyre nagyobb lesz,es akkor meg nehezebb lesz megtartania a fejet. Fiamnak is tobbet kene lennie hason,de csak most szerette meg ugy ahogy es hamar el is farad.Fordulni se fordul meg,a labat most kezdi felfedezni.O gyogyszert is szed,es attol is el lehet maradva,meg eleg jo sulyban is van. Vedonod mit szolt? Ha o ugy gondolja hogy le van maradva a pici,akkor jeleznie kell a haziorvos fele.
2013. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hány hónapos a babád? Védőnő nem mondott semmit csak azt hogy tegyem sokat hasra. mostmár egy nap 2-3x is hasra rakom de nem látok fejlődést. súlya rendben, átlag feletti
2013. aug. 18. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Most lesz 6honapos lesz. Nekunk se szolt a vedono semmit,szerintem eszre se vette. Korhazba kerultunk 3honaposan es ott vettek eszre,azota jarunk gyogytornaszhoz,aki add feladatokat.
2013. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!